čtvrtek 21. července 2016

2 looky s letní paletkou Beach & Surf od MUR

Tak jsem si jednou zase pohrála s nově koupenou paletkou - dneska vás čekají 2 looky vytvořené pomocí paletky Beach & Surf palette od značky Makeup Revolution.

 


Veškeré líčení bylo vytvořeno pouze za pomoci paletky Makeup Revolution Beach & Surf palette. Mrkněte na nejnovější  2 looky, inspirujte se, a napište mi, který look se vám tentokrát líbí nejvíc…

1. Summer kiss

Nevím, proč mě napadl zrovna název Summer kiss, ale zkoušela jsem se tak nalíčit na připravovanou Havajskou párty. Použila jsem pouze metalické odstíny z paletky Beach & Surf – takže růžovou, fialovou a modrou. Tím, že mají tyto stíny parádní pigmentaci, stačilo nanést pouze jednu vrstvu každého odstínů. Potom jenom čistým štětečkem vyblendit a nanést řasenku v jedné vrstvě.
Modrý odstín, který vidíte na spodním víčku, si oblíbila i blogerka Nicky. Její "blue vibes" líčení najdete na blogu Nicky´s Book.


 

2. Mermaid


Proč Mermaid? Protože mi tyrkysové třpytivé stíny připomínají šupinky ocasu mořských pan v pohádkách. Tyrkysový stín má zvláštní shimmer, který vypadá opravdu jako šupinky, ale bohužel padá pod oči. Takže doporučuji opatrně a poté si třpytky z pleti setřít odličovacím ubrouskem.
Které líčení se vám líbí nejvíce? Mně osobně to 1.

Mou recenzi na tuto paletku, najdete v novějším příspěvku Makeup Revolution Beach & Surf - recenze.