sobota 30. července 2016

7x z letního brandnooz boxDneska mám v plánu výlet do aqvaparku Olomouc, ale vstala jsem dřív, abych pro vás napsala článek ohledně brandnooz boxu, který mi dorazil včera domů. Fotku jste mohli vidět včera kolem půl sedmé na mé FB page a dneska si můžete otevřít článek.


Brandnooz box tentokrát obsahoval většinou pochutiny a sladkosti od Milky, Orea, TUC, Nestle. Ale i koření a polévku od značek Maggi a Vitana. A také dresing na saláty nebo k přílohám od pro mě neznámé značky Develey.

TUC – Sweet chili

TUC přišel se třemi novými příchutěmi – během léta 2016 se můžete těšit v obchodech na příchutě Sweet chili, Barbecue, Roasted Chicken. TUC jsme rozbalili doma jako první a vrhli se do ochutnávání – sladce pikantní věci má ráda celá rodina, takže TUC Sweet chili jsme zhodnotili jako výbornou novinku, kterou si zase koupíme. 
Cena nových TUCáků je 19,90 Kč za 100g.

MILKA – Sensation

Mám ráda veškeré produkty od Milky, takže radost byla veliká. Jde o velké křupavé sušenky s jemnou čoko náplní a kousky alpské čokolády. V balení je 6 velkých sušenek, které můžete zdlábnout jen tak k mléku nebo kafíčku. Ale dají se jíst i ohřáté – a popravdě mi ohřáté chutnají o dost víc, protože nejsou tak tvrdé a hlavně se lehce rozpouští čokoláda. Za mě tedy ohřátá verze chutná víc. Milka Sensation můžete sehnat ve dvou verzích – Milka Sensation Choco imide nebo Milka Sensation Soft inside.
Cena Milka Sensation 39,90 Kč za 156 g.

NESTLE – Golden minis

Jsem milovnice skořicových Cini minis a byla jsem hrozně ráda, když jsem balíček v bocu objevila. Ale popravdě mi nechutnají Golden minis tolik, jako klasická skořicová verze. Nové golden minis mi chuťové příjdou v mléku takové propečené. Samotné bez mléka mi chutnají více – v mléku jsou „divné“. Zlatavé čtverečky můžete sehnat od dubna 2016 za cenu 89,90 Kč za 375 g krabici.   

OREO – Chocolate Créme

„Otoč, olízni, omlékuj“ – rituál značky OREO, který se opakuje v každé jejich reklamě. Já ho nedodržuji :D Oreo sušenky mi osobně dost připomínají sušenky mého dětství – Disko sušenky, u kterých jsme podobný rituál dělali (akorát s pozměněnou verzí – otoč, olízni, sněz zbytek).   
Sušenky OREO Chocolate Crém jsou k dostání od letošního léta za cenu 34,90 Kč za 176 g. DEVELEY – dresink

V boxu mohly být dvě verze dresinků – jogurtový, který lidem chutná více a Francouzský, který obsahuje kopr. Já měla v boxíku právě ten lehce pikantní Francouzský, který je ochucený koprem. Dresink se hodí do salátů a na vajíčka nebo jako doplněk k plodům moře. Ještě jsem nezkoušela, ale uvidíme. Dresink je k dostání od roku 2015 za cenu 39,90 Kč/200 ml.VITANA – Gurmánské koření

Vitana má opět dvě verze – koření na kuře a koření na steaky. Já měla koření na kuřecí maso, což mi nevadí, protože kuře se u nás jí pravidelně. Obal má nové balení, které má průhledné okénko – takže vidíte, co kupujete. 

Cena koření je 22,90 Kč.

MAGGI – Dobré polévky

Maggi má hned čtyři nové příchutě Dobrých polévek – Fazolová, Cibulová, Bramboračka a Knedlíčková. Já měla v balíčku Cibulačku a popravdě jsem na ní hodně zvědavá. Sáček je rozdělen do dvou částí – v první části je cibule a ve druhé česnek a koření. 

Opět jde o novinku – k dostání od červnu 2016 (39,90 Kč).Jak se vám líbí tento box? Vybrali byste si něco?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články