neděle 24. července 2016

Visage TRIO - zemité tóny s paletkou FREEDOM + recenze

Dnešní "Visage TRIO" obsahuje tři looky, na které byla použita paletka značka Freedom.O Freedom jsem slyšela hodně, ale nikdy jsem neměla možnost si značku vyzkoušet. Když u nás konečně předělaly drogerii TETA na Duhovou drogerii TETA, objevil se tam mimo jiné i stojan právě s touto značkou - konečně!

Vzhledem k tomu, že mám doma mnoho barevných paletek, rozhodla jsem si koupit nějakou zemitou paletku očních stínu. Přeci jen, ne každá slečna chce mít výrazné barvy na očích (tohle píšu, protože líčím začínající modelky kamarádovi fotografovi). Proto jsem hrábla po paletce Le Fabuleux.
No, a abych se trošku s paletkou zžila, tak jsem na ni udělala jak recenzi, tak i nějaké pokusné líčení.
Co se dá vykouzlit s béžovými, zlatými a hnědými odstíny barev? Mrkněte se sami.

 

LOOK 1 – něžnost

První look měl být něžný a nevinný – takový pohled nevinné laňky, která čeká, jestli ji myslivec zastřelí nebo ne. Nechtěla jsem použít svou milovanou linku, aby pohled vypadal opravdu přirozeně, takže jsem použila jen tři odstíny z paletky Freedom a řasenku Essence I like long lashes.

Tady je výsledek:


LOOK 2 – blyštivá

Druhý look jsem si udělala do práce, když pařilo sluníčko už od rána, takže jsem se trochu nechala inspirovat teplem a sluncem. Použila jsem zlatavé odstíny z paletky a vyřádila se i na spodním víčku místo zlaté linky. Tady už se mi stýskalo po lince, takže jsem použila svou oblíbenou inkoustovou od Catrice. Řasenka je samozřejmostí – byla použita řasenka The Miaoww od miss sporty.

Tady je výsledek:


LOOK 3 – výrazná

Poslední look jsem si udělala do práce dneska – je páteční den, takže jsem chtěla výraznější pohled bez použití linky. Dneska jsem sáhla i po matném odstínu v hnědém tónu a společně s kombinací třpytivých odstínů vykouzlila výrazný podmanivý pohled. Řasenka je tentokrát od Eveline a jmenuje se Celebrity.

Tady je výsledek:Jak se vám líbí zemité tóny? A které líčení nejvíce?


⇒  Paletku můžete koupit ZDE  ⇐

 

 Recenze paletky

Obal paletky má klasický a jednoduchý design, který neurazí, ale ani nenadchne. V paletce najdete silikový oboustranný aplikátor a 12 odstínů stínů. Le Fabuleux obsahuje 3 matné stíny a 9 třpytivých stínů nebo stínů se shimmerem. Jak vidíte na fotce, paletka má samé přirozené barvy od světlých perleťových, přes béžové a světle hnědé tóny, zlatavý třpyt až po temnější hnědé odstíny.

A jaká je pigmentace stínů? U máslových třpytivých stínů je pigmentace skvělá. Stíny nepráší a nesypou se pod oko. Navíc vydrží téměř celý den na víčku bez použití podkladové báze. U matných stínů je pigmentace horší – je potřeba během dne nanést další vrstvu (pokud tedy používáte paletku na běžný denní makeup). Pokud máte mastnější víčka, tak doporučuji použít podkladovou bázi, protože jinak se vám stíny budou slévat do záhybů.


Pokud rádi stínujete, tak s paletkou Freedom Le Fabuleux si můžete opravdu vyhrát. Největší radost mám z toho, že mohu stíny kombinovat i s jinými stíny od jiných značek a nedělají neplechu (u některých stínů se mění barvy, konzistence nebo je horší výdrž). Tady to naštěstí nehrozí.Takže suma sumárum, pokud máte rádi zemité tóny a žádnou divočinu, rozhodně jděte do Le Fabuleux. Jednoduchý styl paletky se hodí do každé kosmetické výbavy a dvojitý aplikátor pomůže lehce a rychle nanést vrstvy stínů bez sypání všude okolo. Jediné, co mě trochu mrzí, že nemá paletka zrcátko. Nějaké příruční zrcátko si s sebou nevozím, protože jsem zvyklá na paletky od Sleek, kde každá obsahuje zrcadlový proužek.

+ pigmentace
+ výdrž třpytivých stínů
+ zemité odstíny s 9 třpytivými stíny a 3 matnými
+ dostupnost

+ (-) cena (každý má jinou cenovou kategorii, takže je to klad i zápor zároveň
+ (-) vzhled paletky (někdo má radši výraznější paletky stínů    

- výdrž matných stínů
- nemá zrcátko

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články