středa 3. srpna 2016

Top secret - jak vypadá opuštěný bunkr uvnitř?

První článek z opuštěného místa, které jsem navštívila. Tohle jsou rok staré fotky z mého "šuplíku" - jak vypadá bunkr uvnitř? Nemyslím ten, kam se můžete jít běžně podívat a zažít vojenskou atmosféru, ale ten již opuštěný, na který sedá prach a špína.

Při výpravě za keškami jsme s přáteli narazili v lese na bunkr, do kterého jsme se chtěli mrknout. Hned u vchodu nás čekal pohled na prázdné lahve od alkoholu a staré noviny. Nevěděli jsme, jestli bunkr neobývá nějaký bezdomovec. Zk,usili jsme zavolat do bunkru, ale nikdo se neozýval a nic nebylo slyšet. Asi je prázdný. Jdeme dovnitř.

Přízemí nebylo nic moc, ale objevili jsme i schody do "sklepa" bunkru, kam jsme se po chvilkovém přemlouvání dostali všichni. Prolezli jsme každou místnost, každou skulinu a dávali pozor, abychom neuklouzli na prázdných lahváčích. Někdo si sem asi chodí dávat "svačinku".Když jsme opět vylezli nahoru po schodech, vyrušili jsme netopýrka, který nás pak pořádně vylekal.
Protože mě vždycky zajímaly opuštěná místa, která mají svou tajemnou krásu a magii, tak sem budu postupně přidávat místa, na která jsem se (nejenom) díky geocachingu dostala. Abych "nezničila" opuštěnou atmosféru těchto míst, nebudu přidávat přesnou lokaci. Doufám, že to chápete :)

Další Urbex článek si můžete prohlédnout ZDE. Pokud vás zajímají koupaliště, tak směle do toho :)


A na závěr moje oblíbená věta pro opuštěná místa:
„Neodnášej nic než fotky, nenechávej nic než stopy“

Žádné komentáře:

Okomentovat