pátek 30. září 2016

9+1 produktů z Brandnooz boxu

Je tu konec měsíce a s ním i nový Brandnooz boxík. Co obsahoval „žrací box“ tentokrát?
Box byl jako vždy nejprve zkontrolován odborným čmuchacím komandem, které potvrdilo jeho nezávadnost :DCelkový pohled na box je asi takový:
A teď podrobně rozebereme produkty v něm. Začala bych nejdříve tekutými dobrotami jako je Mattoni, Semtex, Jupík atd.

 

MATONNI – Grapefruit

Nejdříve jsem sáhla po 1,5 l vodě Matonni s příchutí Grapefruit, kterou jsem nafotila a dala vychladit do ledničky. „Kde je chuť, tam je Matonni“ – s novou vylepšenou recepturou, která má více chuti a méně cukru. Chutná opravdu svěže :)

Cena balení je 16,90 Kč za 1,5 l lahev.

 

SEMTEX – Cactus

Energetické nápoje jsem na střední pila hodně často, naštěstí jsem se jich úplně vzdala po maturitě. Nyní si dám energetický nápoj pouze, když potřebuji být svěží a káva nefunguje :D 

Nicméně jsem si trochu energeťáku nalila a překvapila mě zelená barva nápoje. A kupodivu nechutná špatně jako klasické energeťáky. Příchuť Cactus je svěží a chutná.Cena nápoje je 32, 90 Kč za 500 ml Semtexu.

 

TRANQUINI

Tyto dva nápoje jsem měla v boxu navíc, protože jsem psala recenzi na relaxační nápoje TranQuini (byly v minulém boxu). Jde o nápoj, který má snižovat stres a uvolňovat mysl. Stres mi nijak závažně nesnížil a mysl také neodreagoval, ale není špatný.  

JUPÍK – Lucky Fruit

Dětské pitíčko v tetrapakovém balení s ovocnou příchutí a parádním designem Angry birds. Já měla v balení příchuť Jablko-jahoda-kiwi, ale Lucky Fruit najdete i v příchutích Pomeranč- mrkev-citron a Třešeň- banán-pomeranč.


Cena dětského pitíčka Lucky Fruit je 9,90 Kč (200 ml).

Tak z nápojů je to z boxu vše a teď pokračujeme dalšími produkty.

 

MONNAMI – Ovocné pyré

Tak o tomto produktu slyším poprvé - jde o pyré, které je složeno pouze z ovoce a zeleniny. Pyré bez přidaného cukru, konzervačních látek, lepku a mléčných složek.Obsahují vlákninu, vitamíny a jedno balení představuje jednu z doporučených 5 denních porcí ovoce a zeleniny pro dospělého.
Já měla v boxu příchuť Jablko s banánem a Jablko se švestkou. Ale k dispozici jsou i jiné příchutě – například Jablko s mrkví, Jablko s hruškou, Jablko a Hruška.Cena pyré je 35-38 Kč (125 g)

 

JOJO – Koktejl bar, Kavárna

Znovu tu máme i bonbony JoJo – tentokrát dvě balení s lákavými názvy Koktejl bar a Kavárna. Koktejl bar je našlehané želé s příchutí ananasu, grepu, borůvky a citrónu. Naopak Kavárna obsahuje příchutě jako perník, káva, mandle nebo kokos. Už jsem rozbalila ovocnou variantu a je dokonalá.Cena bonbonů je 16,90 Kč za balení 80 g.

Miluji, když brandnooz dá do svých boxů sladkosti od JoJo. Protože JoJo je podle mě nejlepší prohřešek!

 

NESTLÉ – Nesquik Delice

Podle výrobce jde o ideální svačinu pro děti, která jim dodá vitamíny D, B2, B6 a minerální látky (vápník, železo atd.). Tyčinka poputovala rovnou sestře, takže bohužel nepopíšu, jak mi chutnala. Ale kuličky v ní jsou vyrobeny z mouky, takže mi to nepříjde jako zdravá svačinka. Cena tyčinky Nesquik je 9,90 Kč za 23 g.

 

ORION - Já <3 pistácie

Tento produkt byl v balení asi omylem, protože o něm nic v přiloženém listu nebylo. Nicméně, děkuji. Pistácie miluji a Orion mě nikdy nezklamala.

No a nakonec praktické věci, které se využijí na víkendové obědy.

 

VITANA – Čočková, Bramboračka

Farmářské polévky od Vitana jsem už měla – jsou syté, výborné a stačí přidat pouze vodu. Polévky neobsahují přidaný glutamát, konzervanty, kvasničný extrakt ani umělá barviva a aromata. Naopak jsou zdrojem vlákniny a bílkovin. 

Cena polévek je 29,90 Kč.

 

KAND – Kremžská hořčice

Jde o českou značku hořčic, ale přiznám se, že jsem o ní ještě neslyšela. V boxu mohly být varianty Kremžská nebo Plnotučná. Jsem ráda, že mám pálivější variantu Kremžskou.Cena je 25 Kč (350 g).

Jak se vám líbil dnešní box plný jídla? Co už jste vyzkoušeli?


Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články