neděle 18. září 2016

Extreme makeup II. - šílený Mad hatterPrvní extrémní výzva byla zveřejněna a mám v merku další. Koho ztvárníme tentokrát?
Začala jsem svou oblíbenou Harley Quinn, se kterou se ještě setkáte v sekci Focení a DIY, protože budu vyrábět její kostým. Dnes nás ale čeká další postavička, která tentokrát není z komixového světa, ale pochází z pera Lewise Carrolla. Pokud nečtete, tak nezoufejte. Postavičku jste mohli vidět i ve filmové verzi díky společnosti Disney a režírování Tima Burtona (ano, další můj oblíbenec). Ještě nevíte? Nebudu vás déle zlobit...


Jde o postavu Kloboučníka (v originále Mad Hatter) – postavu, kterou ztvárnil dokonalý Johny Depp. S Marikou jsme dlouho chtěli nafotit něco na motivy Alenky v Říši divů, ale chyběl nám vhodný kandidát na Kloboučníka. Ale naštěstí jsme sehnali mého kamaráda, který je tak trochu cvok (tímto se mu omlouvám :D), ale díky tomu dokázal ztvárnit Kloboučníka dokonale.  

K líčení budete potřebovat:


  • hydratační krém na pleť a podkladovou bázi
  • extrémně světlý makeup a korektor nebo bílou maskérskou barvu (kterou jsem použila já)
  •  transparentní pudr a ideálně i bílý pudr
  •  růžové oční stíny ve světlejších i tmavších odstínech, modré stíny
  •  růžovou tvářenku


Nejprve naneseme na pleť bílou barvu nebo extrémně světlý makeup. Já používám bílou maskérskou barvu, protože déle vydrží a zakryje i nedokonalosti (nemusím tak ještě používat korektor). Maskérskou barvu seženete na speciálních eschopech, ale pokud vám jde o karnevalový makeup, tak stačí zajít do papíráku – tam mají karnevalové barvy v bílé barvě také.

Poté vystínujete oční okolí růžovou barvou (včetně oblasti pod očima). Pokud používáte sypkou tvářenku, tak nanesete pudr a poté v přehnané míře nanesete tvářenku na líce Kloboučníka. Pokud ale používáte tekutou tvářenku, použijete ji před napudrováním pleti! Tolik k líčení, ale ještě mám pro vás pár tipů mimo líčení:


* Pokud vám nevadí kontaktní čočky, doporučuji sehnat barevné kontaktní čočky. Kloboučník na styl Tima Burtona má totiž nepřirozeně zelené oči.

* Jeho kostým si můžete koupit (dost drahá záležitost) anebo sami vytvořit. Pokud chcete zkusit vyrobit kostým sami, tak doporučuji sledovat novou sekci DIY, kam budu vkládat některé tipy a nápady, které jsem sama zkoušela. První článek v této sekci bude právě Vlastnoručnědělaný klobouku Kloboučníka.

No a pokud si chcete koupit již hotový klobouk, tak mrkněte na mou vinted.cz stránku. Momentálně totiž prodávám tento klobouk, který jsem vytvářela pro focení. 


Jak se vám líbí náš Mad hatter? Co říkáte na nový díl Alenky v Říši divů?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články