pátek 9. září 2016

Extreme makeup I. - bláznivá, ale inteligentní Harley

První Extreme výzva je tady – jaké bude první netradiční líčení?
Jak jsem psala v minulém článku, vytvořila jsem sekci Extreme makeup, kam budu (minimálně) jednou měsíčně přidávat makeup, který není zrovna na běžné nošení. Ale může vás inspirovat například na Halloweena, na karneval, na focení nebo jen pro srandu.

První Extreme líčení nebylo zrovna složité na přemýšlení, protože jsem fanoušek komixů a komixových postaviček (kromě Kapitána Ameriky) a v kinech momentálně běží Sebevražedný oddíl, kde jsou jeho některé kladné, ale i záporné postavy pěkně pohromadě. Záporáky moc nemusím, ale Joker byl vždycky výjimka. A jeho vztah s Harley Quinn je neskutečný. Stejně jako praštěná, ale zároveň dost inteligentní Harley. Takže – vybráno. Jdeme zkusit líčení na styl Harley Quinn.Nejdříve jsem se při nedělním nudném odpoledni nalíčila, ale když jsem foto hodila na svůj FB profil, domluvila jsem si zároveň líčení a focení s fotografem. No, a budeme mít i Jokera (respektive oběť, která se ode mě nechá do Jokera zmalovat).

Ale zpátky k Harley – v tomto článku bude pouze líčení, ale vzhledem k tomu, že s ní mám mnohem větší plány, přibude časem i článek Cosplay – tedy, jak si vytvořit její kostým v pohodlí domova.

K líčení budete potřebovat:

  •  hydratační krém na pleť a podkladovou bázi
  •  běžný BB krém nebo makeup, korektor
  •   transparentní pudr
  •   oční stíny – světlejší a tmavší růžový odstín a světlejší a tmavší modrý odstín
  •   černou tužku na oči
  •   černou nebo hnědou tužku na obočí nebo tmavší stíny bez třpytek
  •    uhel nebo černý stín bez třpytek
  •    červenou rtěnku (ideálně odstín, který se k vám hodí)Jak vidíte, nepotřebujete žádné speciální produkty – většinu nebo všechny potřebné výrobky běžně používáte. Myslím, že není třeba ani dávat nějaký návod, protože jde vlastně o běžné krásné líčení, kde jenom na každé oko použijete jiné stíny. Pak už záleží na vás, jestli chcete být krásně upravenou Harley nebo Harley, která zrovna vyšla z nějaké bitky (moje verze).


A jen tak pro zábavu jsem ještě zkusila komixovou variantu Harley Quinn:Jak se vám líbí první extrémní líčení na blogu? Která verze se vám líbí nejvíc? Viděli jste Sebevražedný oddíl?

Pokud vás zajímá focení bláznivé Harley, doporučuji mrknout na focení ve stylu cosplay, které jsme uskutečnily společně s fotografkou na jaře. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články