pondělí 12. září 2016

Rychlé líčení po vzoru pin-up

Líbí se mi výrazné líčení po vzoru pin-up holek z kalendářů a pohlednic. Pin-upky byly žádané a obdivované – líbí se mi jejich styl oblékání, účesy a nejvíce líčení. Oči zvýrazněné linkami a výrazné rudé rty.Když mi domů dorazila matná rtěnka Lime Crime, tak jsem se rozhodla udělat další rychlé líčení po vzoru pin-up girl.


 

Líčení:

Nejdříve jsem použila hydratační krém a podkladovou bázi, kterou jsem nechala vstřebat do pokožky. Poté jsem použila lehký BB krém, který v létě používám častěji než běžný makeup. Jelikož jsem měla zrovna období parádní pokožky bez pupínků a dalších „lahůdek“, tak jsem nepoužila ani korektor. Stačil pouze rozjasňovač na lícní kosti, čelo a nos – opatrně a s mírou, prosím. 

Na oči jsem nanesla matný oční mono stín v odstínu 7069 – jde o pleťový matný odstín. Neudělá vám žádnou barvu, ale zakryje žilky a působí jako dobrý podklad pro linku (déle drží). Linku jsem použila od essence – jde o inkoustovou linku s úzkým štětečkem. Na závěr jsem použila řasenku Miss sporty. 

A teď rty! Standardně používám červenou tužku na pusu jako podklad (rtěnka pak déle drží), ale matná rtěnka Lime Crime žádný podklad nepotřebuje. 

A finální krok – vše zapudrovat transparentním pudrem. A tady je výsledek:

Použité produkty:


Pleť: hydratační krém Eveline, podkladová báze proti zarudnutí pleti Dermacol, BB krém Eveline světlá pokožka, transparentní pudr Stage Line Barcelona, rozjasňovač od Sleek

Oči: Maqpro matný oční stín (odstín 7069 pleťová matná), liquid ink oční linka od essence, řasenka Miss sporty The Miaoww look mascara

Rty: Lime Crime odstín Red VelvetJak se vám líbí rychlé pin-up líčení, které můžete použít i do práce nebo do školy?

Lime Crime jsem si zamilovala hlavně vzhledově - jde o značku, která preferuje mořské panny, jednorožce, éterické víly apod. Ještě jim tam chybí kůň Pegas a je to dokonalost sama! 

Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články