čtvrtek 17. listopadu 2016

Osobité náramky

Každá žena miluje módní doplňky a každá k nim má nějaký vztah - ať už jde o prsten od přítele, řetízek, který se dědí z generace na generaci nebo náramek od nejlepší kamarádky. Já osobně mám nejraději řetízky a náramky, protože jde o šperky, které vyjadřují naši osobnost.
Odkud?

Náramky mám z eshopu Deltimo, kde píšou, že jde o českou značku, která se zaměřuje na ručně vyráběné náramky z kvalitních přírodních kamenů. Bohužel po přijetí těchto náramků jsem si všimla mnoha negativních recenzí na tuto značku. Náramky jsou nakoupené z ebay a pouze přeposlané. Po tomto zjištění jsem si myslela, že recenzi smažu - ale proč, když se recenzují i věci z ebay? Recenzi proto ponechám na svém místě, pouze přepíšu informace k produktu. 


edice CROWN (klikni pro zvětšení)Náramky z lávových kamenů

Vybrala jsem si 4 různé náramky, které najdete v následující recenzi. Jak už jsem psala, mně se nejvíce líbí edice s královskou korunou, protože ve mně královská koruna evokuje 3 vlastnosti - důstojnost, moudrost a eleganci.

(klikni pro zvětšení)

 

1. Královský náramek s korunkou ve zlaté barvě

První náramek bych popsala jako neutrální, nadčasový a elegantní - je to kombinace černého leštěného kamene a elegantních zlatých korálků. Srdcem náramku je samozřejmě majestátní zlatá korunka, která se nachází přesně uprostřed originálního šperku.

(klikni pro zvětšení)
Díky barevné kombinaci černého kamene se zlatou barvou se dá náramek skvěle kombinovat s jakýmkoliv oblečením i jinými šperky. Na rámku se mi líbí, že vypadá zároveň elegantně a majestátně, takže bych se ho nebála vzít do "lepší společnosti" nebo na ples.

(klikni pro zvětšení)
Korálky i korunka jsou navlečeny na pevné šňůře, která se dá upravit podle velikosti zápěstí, což oceňuji, protože mám hodně úzkou ruku a mnoho náramků mi bohužel nesedí.

2. Královský náramek s bílými perlami

Druhý náramek je tvořen leštěnými bílými perlami, které ve mně evokují pocit něžnosti, romantiky a čistoty. A nebyla by to královská edice, kdyby tento náramek neobsahoval královskou korunu, která dodává šperku jistou dávku majestátnosti a elegance.

(klikni pro zvětšení)
Náramek se hodí pro každou ženu, která je romantická, stálá a elegantní. I tento náramek je navlečen na pevné šňůře, která se na rozdíl od prvního náramku nedá upravit podle tloušťky zápěstí.
3. Černý náramek s leopardem

V každém z nás se ukrývá šelma, která chce ven - ať už se to projevuje naší nezkrotností, neohrožeností, dravostí, hravostí nebo i vášní po dobrodružství. Leopard je symbolem naší šelmy, takže jde o velice osobitý náramek.

(klikni pro zvětšení)


Černé leštěné kameny dělají z tohoto náramku nadčasový a univerzální šperk, který můžeme nosit kdykoliv a k čemukoliv. Mám ráda tento styl, protože nemusím řešit, co si mohu vzít na sebe, abych šperk mohla ukázat světu. A v tomto případě se nebojím říct, že je náramek vhodný i pro pány.

4. Zlatý náramek z lávových kamenů se lví hlavou

A jak popsat poslední z vybraných náramků? Jako třešničku nakonec - jako krále všech králů. Zlatá lví hlava působí v jinak černé kombinaci velice majestátně, důstojně a ušlechtile. Opět jsem si vybrala černé korálky - tentokrát v kombinaci s drobnými kovovými korálky ve zlaté barvě.

(klikni pro zvětšení)

Černá se dá nosit k čemukoliv a tomuto náramku tak bude slušet vše - ideálně odstíny zlaté barvy. A i tento náramek bych se nebála dát svému příteli, protože se jedná o unisex verzi šperku.
Závěrem

Náramky bych shrnula asi takto - osobité, nadčasové a elegantní šperky, které potěší i jako dárek. Tentokrát bych doporučila i jako dárek pro muže, protože některé edice náramků jsou opravdu v unisex verzi.

(klikni pro zvětšení)

Takže dámy, pokud nevíte, co vašemu miláčkovi k Vánocům, poohlédněte se po náramku se silným gladiátorem nebo královským lvem. Naopak dámy jistě ocení náramky s korunou - symboliku, že jsou vaší královnou.

Dodatek: I když uběhlo několik měsíců od obdržení nárámků, nevidím žádný negativní efekt na náramcích. Náramky stále vypadají skvěle - tak jako první den, kdy jsem si je vzala na ruku. 

Už jste se setkali s těmito náramky? Co na ně říkáte? Který z mého výběru se vám líbí nejvíce?

     
Náramky k recenzi poskytl eshop DELTIMO (odkaz zde) -> nejspíš nakoupeno z ebay
Fotografie: Inka (Na fotografie i text se vztahují autorská práva)

3 komentáře:

  1. Moc pěkný text, děkuji. A náramek opravdu je vhodným dárkem pro pány, jen se musí zvážit jejich životní styl a zaměstnání. Doporučení k náramkům jsou (pro rozšíření) třeba i tu: https://blog.kuponovnik.cz/jak-vybrat-padnouci-velikost-naramku-pro-nakup-v-eshopu-a-jak-se-o-ne-pak-starat/

    OdpovědětVymazat
  2. online programming tutorial JavaScript Java C/C++ welookups.com c++

    OdpovědětVymazat
  3. online programming tutorial JavaScript Java C/C++ welookups.com c++

    OdpovědětVymazat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články