pátek 4. listopadu 2016

Sleek s nádechem létaDneska ráno bylo pod mrakem, tentokrát mě neprobudilo žádné sluníčko – jaká škoda. Ale sluncem jsem se nechala inspirovat při svém dnešním denním líčení, protože mi slunce poslední dobou docela chybí.
Začala bych asi tak:

„Ráno budí sluníčko červánky růžové,
zato v poledne zlatavou barvu slunce má,
k večeru je slunce svěží jak ráno májové,
a krvavě červené je, když večer slunce zhasíná.„No, konec básnické idylky – jdu vysvětlit smysl básničky a tím i své líčení. Jak už jsem říkala, inspirací mi bylo slunce, které je ráno růžové – stejně jako použitý oční stín v koutku očí a na spodní straně řas. Odpoledne je sluníčko takové žluté až oranžové, takže jsem do středu očí včetně spodních řas šmrncla trochu zlatavých očních stínů. A večer je slunce laděné spíše do červena – takže na vnější část oka jsem nanesla červený stín.Když jsem tohle popsala kamarádce, byla mým vysvětlením nadšená. A samozřejmě hned potom dodala, že ke slunci teda černá nepatří. Jak si obhájím svou černou linku? Na to mám taky odpověď – černá linka představuje temnou noc, kdy slunce spí.

A proč zrovna Sleek? Protože jde o skvělou značku!

 

Co jsem použila?

Tvář:

podklad: hydratační krém Nivea, podkladová báze Sleek Control Shine & Prime
makeup: Sleek New skin Revive odstín Linen
pudr: Sleek Pudr sypký transparentní s částečkami, které odráží světlo (nemusíte používat rozjasňovač)
tvářenka: Sleek sada tvářenek LaceOči:

vrchní víčko: stíny Sleek Sunset v odstínech Selene, Sunrise a Eve (už jednou jsem podobné stíny použila v příspěvku Něžný makeup-fotonávod)
spodní víčko: stejná kombinace jako na vrchním víčku (i ve stejném pořadí)
linka: tekuté linky Sleek Dip-it
řasenka: Sleek Full Fat MascaraRty:

nechtěla jsem výrazné rty, takže jsem použila pouze lesk na rty od Sleek v narůžovělém odstínu
Zvolila jsem tentokrát i čelenku do vlasů, kterou jsem koupila kdysi na ebay za cca 30,- Kč. Sice cuchá vlasy a nevydržím ji mít celý den na hlavě, protože gumička hlavu pěkně drtí, ale na fotkách vypadá skvěle.


Myslím, že jde o letní líčení, které se hodí jak přes den, tak na večerní párty. Okouzlete netradičním líčením ve znamení slunce!


Jak se vám líbí letní vzpomínka?

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články