sobota 3. prosince 2016

15+1 z listopadového brandnooz boxu - box plný jídla!!

Máme tu začátek prosince a s ním přichází i listopadový brandnooz box. Co tentokrát ukrýval tajemný zelený box? Opět samé jídlo!Balíček sice dorazil už 30.11., ale bohužel jsem byla celý den v práci a vyzvedla jsem si ho až včera. Samozřejmě probíhalo klasické "čmuchací komando", které balíček důkladně prošmejdilo. A když byla kontrola hotova, začlo se s focením, ochutnáváním a popisováním produktů. 


důkladné čmuchací komando v akci!
V boxu bylo celkem 16 produktů - 15 kousků z listopadového boxu a jeden produkt, který jsem si "koupila" za nasbírané body. Tím bych asi začala, protože v boxu již jednou byl (článek letní brandnooz žravý box).


TUC - Sweet chilli

Sweet chilli + varianty Barbecue, Roasted Chicken byly novinkou značku TUC od letošního léta. Já měla v boxu variantu Sweet chilli, která chutnala všem. Lehce pikantní sušenky, které nejsou příliš tvrdé a rozsypávají se na jazyku byly jasným výběrem do balíčku. Navíc kupodivu vážně zasytí, což se mi do práce, kde nemám čas se kloudně najíst, velice hodí.PENAM

Jelikož je prosinec, tak mi bylo jasné, že v boxu najdu něco na pečení. A opravdu jsem našla. Od značky PENAM jsou v balíčku zastoupeny hned dva produkty na pečení - Mouka žitná chlebová na tmavé pečivo a Pšeničná mouka hladká cukrárenská. Žitná mouka chlebová má vysoký obsah vlákniny a je vhodná na pečení perníčků a na výrobu chlebového kvásku. Cukrárenská mouka je extrémně světlá a je vyrobena z české pšenice. Podle výrobce má lehkou konzistenci a aje vhodná na přípravu šlehaných hmot, piškotových řezů, rolád, trubiček a dalších cukrárenských chuťovek.

Obě varianty můžete na trhu najít od října 2016. Cena je 15,- Kč za 1 kg mouky.Začala jsem produkty na pečení, takže v nich budu pokračovat. V balíčku najdete i pár kousků na pečení od značky VITANA:

VITANA


Poleva s citronovou příchutí - jde o listopadovou novinku. Poleva s citronovou příchutí v prášku je vhodná na zdobení moučníků, perníků, bábovek a muffins. Cena je 19,90 Kč

Vanilkový cukr - dva balíčky vanilkového cukru od značky Vitana určitě využije každá hospodyňka nejenom na vánoční cukroví. Vitana vanilkový cukr navíc krásně voní po vanilce (některé vanilkové cukry bohužel vůni postrádají). Cena vanilkového cukru je 3,90 Kč za balíček.

Cukr s mandlovou příchutí - není to obyčejný cukr, je to cukr s mandlovou příchutí a vůní. Můžeme ho použít na pečené i nepečené cukrovinky a ozvláštnit tak běžné bábovky, buchty a další dobroty, které tvoříme. Cena cukru s mandlovou příchutí je 9 Kč.


NOLI - sušené droždí

K pečení patří samozřejmě i sušené droždí. V balíčku bylo zastoupeno droždí od značky Noli již poněkolikáté. Je to stále oblíbeným produktem. Cena droždí je 5 Kč.
HERA - Máslová příchuť

Nevím jak vy, ale my Heru máslovou používáme na pečení. Chutná nám, není drahá a má u nás stále své místo - stejně jako v tomto boxu. 250g Hera Máslová příchuť seženete v obchodech za 25,90 Kč.
HAMÉ- Easy Sandwich

S Hamé Easy Sandwich jsme si již setkali v srpnové edici brandnooz boxu (článek najdete zde). V srpnu jsme mohli ochutnat tuto lehkou pomazánku s tuňákem. Teď je v balíčku zastoupena příchuť makrela. Pomazánka je lehká, dá se jednoduše rozetřít na chléb či bagetu a hlavně má znovu uzavíratelný obal, takže není problém si ji vzít jako svačinku s sebou do práce nebo na cesty. Cena Easy Sandwich od Hamé je 24,90 Kč za 100g.HAVLÍK - Sedlácké tyčinky se sádlem

S tyčinkami Havlík jsme se setkali v minulém "Men boxu" (článek najdete ZDE), kde jsme měli možnost ochutnat lehce pikantní verzi. V tomto boxu se setkáváme opět s kombinací soli a sýru, ale tentokrát ještě s přídavkem škvařeného vepřového sádla. 150g výrobku stojí 10,90 Kč a parádně se hodí nejenom k pivu. 


VEST - Pizza stars

Hvězdičky s příchutí italské pizzy - paráda. Hvězdičky jsou pečeny ve Zlíně a není v nich použit žádný palmový tuk. Balíček 100g výrobku stojí 19,90 Kč.Blížíme se ke sladké tečce - z mlsu jsou tentokrát zastoupeny dvě značky Figaro a Chupa Chups.


CHUPA CHUPS - Cotton Bubble Gum

Značka Chupa Chups přišla s netradiční novinkou - cukrová vata, která se promění ve žvýkačku. Po vyzkoušení musím říct, že bych raději, aby zůstal plátek cukrovou vatou. Ale jako efekt je to parádní proměna. K dostání jsou ve dvou příchutích - Cherry a Tutti Frutti. Cena je 14,90 Kč.

FIGARO - Hořká Čokoláda

Taková klasika nejenom na vaření, ale i do pusy. Cena čokolády je 24,90 Kč.


JEMČA - bylinný čaj Nachlazení

Značku Jemča znám velice dobře a jejich čaje mám ráda. V boxi mě bylinný čaj proti nachlazení potěšil, protože v tomto období se opravdu hodí. Cena je 24,90 Kč a jde o 100% bylinný čaj české výroby.  
MR. BROWN - French Vanilla

Se značkou Mr. Brown jsme se také setkali v minulém "Men boxu" (článek najdete ZDE) - v boxu byla ledová káva Black bez mléka. Tady máme naopak ledovou kávu s mlékem a přídavkem vanilky. Káva French Vanilla je výborně vyvážená a aromatická. Opravdu z ní jde cítit chuť káva, ale i sladké vanilky. Přiznám se, že kávy Mr. Brown mám velice ráda, ale odradí mě vždy jejich cena. U této kávy je to 49 Kč za 330 ml výrobku.  Celková cena produktů v boxu byla 272 Kč. Jak se vám líbil podzimní listopadový box? Který produkt by vás potěšil? A který by naopak putoval dál?

Jak byl s boxem spokojený Medvěd a jeho slečna se můžete dozvědět na jejich blogu Medvěd testuje! 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články