středa 7. prosince 2016

Stříbrné vánoční líčení na párty či večírek

Pomalu, ale jistě se blíží Vánoce a s nimi i předvánoční párty a večírky. Jak vypadat vánočně, ale zároveň skvěle? V následujících článcích budu přidávat líčení, které je inspirované Vánocemi. A tady je první, které zvládnete do 10 minut.

Blíží se Vánoce a s tím spojené předvánoční pracovní nebo školní večírky a party s vánoční tématikou. Do Vánoc na blog budu přidávat inspiraci spojenou s vánoční tématikou. Některé vizáže budou více extravagantní, některé méně. 

Dneska začneme s mým oblíbeným stříbrným líčením, které není vůbec náročné na přípravu a vypadá velice efektivně. 


 

Co budeme potřebovat?

Stačí nám standardní kosmetická výbava - hydratační krém, podkladová báze, makeup, pudr, tvářenka, stíny na oči, řasenka a rtěnka.


 

Návod:

1. Nejdříve si pořádně odlíčíme obličej - nejenom kvůli makeup, ale kvůli nečistotám, které se nám na něj mohly dostat během dne. Na čistý obličej naneseme hydratační krém a pořádně rozetřeme. Až se krém důkladně vstřebá, tak můžeme zbytek krému odsát pomocí papírového ubrousku.

2. Naneseme podkladovou bázi, která nám lehce vyhladí drobné nedokonalosti pleti a zároveň prodlouží životnost našeho makeupu na obličeji. Opět necháme chvíli vstřebat, než použijeme náš oblíbený makeup.

3. Do vnitřního koutku oka použijeme hodně světlý stříbrný oční stín nebo rozjasňovač. Já osobně nanáším stříbrný oční stín a k vnitřnímu koutku oka naťupkám i trochu rozjasňovače, abych měla rozzářený pohled.

4. Do středu naneseme šedý oční stín (ideálně perleťový oční stín nebo stín se třpytkami) a k vnějšímu koutku naneseme nejtmavší stín (může být tmavě šedý nebo černý). A teď přichází nejdůležitější věc - pořádné rozetření stínů do sebe!


5. Pokud máme dokončeny stíny, můžeme použít řasenku. Pokud chcete výraznější pohled, můžete použít ještě tekutou linku na oči, kterou naneseme až na oční stíny (ano, časotu chybou je to, že se tekuté stíny nanáší pod oční stíny).

6. Oči máme hotové, makeup máme hotový - můžeme jít na líčení rtů. Rty vyplníme tužkou na rty v barvě našich rtů nebo odstínu rtěnky. Poté nanesme rtěnku - ideálně červenou, protože červená sluší každé ženě a zároveň jde o vánoční barvu. Ano, červená sluší každé ženě, jen je potřeba vybrat správný odstín červené.

7. Po nanesení rtěnky a začištění v okolí rtů můžeme konečně použít transparentní pudr. Makeup nám vydrží déle a pleť se nám nebude lesknout.

8. A závěrečnou fází je nanesení tvářenky.


Tadá - máme hotovo! Tento makeup se dá nosit na večírky, ale je vhodný i na denní líčení )například do města nebo na rande). Co na makeup říkáte?

 

Co jsem použila:

pleť: Mixy hydratační krém, Dermacol podkladová báze, Catrice Photo finish makeup, Sleek transparentní pudr, Sleek tvářenka

oči: rozjasňovač Sleek z paletky tvářenek, I♥MAKEUP paletka I am sexy (mou recenzi najdete ZDE), řasenka Catrice

rty: BareMinerals rtěnka, tužka na rty Catrice
 

Jak se vám líbí první makeup inspirovaný vánocemi?

Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články