úterý 3. ledna 2017

Christina Aquilera by Night – tell me your secret!
Miluji kořeněné a květinové vůně – proto pro mě kombinace vanilky, ambry, frézie, májových květů a ananasu byla jasná volba. Christina Aquilera by Night – moje každodenní nej!
S parfémy od Christiny jsem se poprvé setkala v mezihraničním pásmu v Hatích. Parfém jsem objevila v obchodě DUTY FREE, kde mají i čokolády, alkohol, cigarety, kosmetiku a samozřejmě parfémy všeho druhu. Z očichávání všemožných parfémů mě dost bolela hlava, ale výsledek stál za to! První lahvičku jsem si koupila přímo v Hatích nadšená, kolik jsem musela ušetřit. Duty free obchody jsou takové, ve kterých se neplatí DPH. Chyba lávky – na českých eshopech se dá sehnat i levněji, ale co už . Pyšnila jsem se svým úlovkem a šetřila si lahvičku jako vzácný poklad. Teď už vím, že když mi dojde, jednoduše objednám další.

Složení

Čím mě parfém tak uchvátil? No, kombinuje v sobě moje nejoblíbenější vůně – voňavou vanilku, chutné jablko a ananas, podmanivou vůni santalového dřeva a ambry a samozřejmě květiny jako frézie, májové květy a květy broskvoně. Tahle kombinace mě fakt dostala do kolen (a nejsem jediná ;))

Christina Aquilera by Night se dá sehnat ve více velikostech – moje nejoblíbenější je 50 ml, protože ji můžu nosit i v kabelce. Skleněná lahvička má na sobě svůdné krajky a její kombinace černé a průhledné je fakt stylová. (Ale jak vidíte na fotce, černé sklo se lehce opatlá :D). Samotný parfém má lehce narůžovělou barvu.

Jediné mínus, které mě u parfému docela mrzí je to, že nevydrží po celý den. Pokud chcete krásně vonět opravdu během celého dne (včetně večerního rande) je fajn si lahvičku vzít s sebou. Aby mi vůně vydržela fakt až do večera, stříknu si parfém celkem 3x za den.
A jaká je cena?

Nevím, jak v kamenných obchodech, ale já ji nakupuji na eshopech, protože to vyjde levněji. Hlavně už vím, jak voní. Christina Aquilera by Night se dá sehnat ve více verzích:
  • 75 ml se dá sehnat okolo 790 Kč,
  • 50 ml koupíte okolo 550 Kč,
  • 30 ml seženete od 412 Kč,
  • 15 ml koupíte od 332 Kč,
  • za 10 ml lahvičku dáte 214 Kč,
  • nebo můžete koupit odstřik 1 ml jako vzorek za 21 Kč.
Pokud se vám Christina Aquilera by Night zalíbila, můžete si koupit i sprchový gel o velikostech 250 ml nebo 150 ml, popřípadě tělové mléko s obsahem 200 ml.


Jaká je vaše nejoblíbenější vůně (květinová, kořeněná, pudrová)? Znáte i jiné vůně od Christiny Aquilery?

1 komentář:

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články