pátek 27. ledna 2017

Zelená výzva + minirecenze (+ soutěž)

Na jedné stránce, kterou sleduji proběhla výzva v líčení. Bohužel soutěž byla předčasně ukončena, ale mám z ní fotku líčení v zeleném stylu a samozřejmě i minirecenzi na stíny, které jsem použila.Téma soutěže byla "Moderní svěží zelená", ale povolen byl jakýkoliv odstín zelené a jakýkoliv styl líčení - od denního před večerní až po photomakeup. Já si vybrala denní líčení, protože se mi zelená barva hodí k očím i vlasům a na nějaké blázniviny jsem neměla ten den náladu.

Pro své líčení jsem si zvolila zapečené oční stíny od značky MeMeMe.O značce:

Kosmetika této značky má původ v Anglii – jde tedy o britskou značku, která je dost často přirovnávaná ke značce Benefit (kterou jste mohli vidět ve článku o Beauty boxu). Hodně vizážistek MeMeMe používá kvůli dobré pigmentaci produktů a zároveň cenové dostupnosti značky.
Mně osobně si kosmetika získala nejdříve svým přístupem ke kráse, balením a samozřejmě svými produkty. Líbí se mi, jak značka přistupuje k ženám a ke kráse obecně. Podle MeMeMe je v každé ženě bohyně, kterou jen musí probudit – jinými slovy to, co říkám neustále „každá žena je krásná!“.


Stíny Catwalk Quad Collection:

Když jsem viděla na stránkách MeMeMe tyto drobné paletky, musela jsem je hned mít. Zapečené oční stíny s názvem Catwalk Quad Collection mají 4 stíny, které se k sobě dokonale hodí. Nemusíte přemýšlet, co s čím nakombinovat. Prostě sáhnete po jedné paletce a tvoříte.


Na zapečených stínech se mi nejvíce líbí to, že je můžete nanášet na sucho nebo na mokro. Pokud nanesete stín na sucho, máte krásně pigmentové líčení se třpytem. Při mokrém líčení dostanete pronikavý výraz a svůdný odlesk.

Mám ráda to, že jsou tyto stíny pigmentové a dobře se tedy nanáší i blendují. S výdrží stínů je to různé – světlejší odstíny vydrží po celý den. U odstínů Ocean Eyes mám problém s nejtmavšími stíny, které se začnou v průběhu dne slévat do záhybů víčka. Ale pokud dám předem primer, vydrží mi i tyto odstíny po celý den.

odstíny na ruce v suché podobě

 

Líčení:

Vzhledem k tomu, že jsou v paletce 4 sladěné odstíny, můžete svůj look libovolně kombinovat. Někdy použiji pouze světlejší tóny na sucho, někdy chci být více dramatická a výrazná - takže sáhnu po nejtmavších odstínech a vykreslím s nimi svůdné líčení na večer. Nápadům se meze nekladou. 

Ale moje poslední líčení bylo v nádechu nespoutaného moře - vévodila mu světlejší svěží zelená se smaragdově zelenou. A takhle vypadal výsledek rychlého zeleného líčení do soutěže.A s touto soutěží mě také napadla soutěž! Podrobnosti v příštím článku, který zveřejním již v pondělí! (můžete sledovat nápovědy na FB page) :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články