pondělí 20. února 2017

4 Trendy v líčení jaro 2017Jaro přichází a s ním i nové jarní trendy. Co je právě IN v oblasti líčení? Jako každé roční období i nyní přichází na řadu nějaké trendy – jak v oblasti módy, tak i v oblasti kosmetiky. Inspirovala jsem se z českých i zahraničních kosmetických i vizážistických magazínů a vybrala takové nejčastěji zmiňované trendy právě v oblasti líčení. Jaro pomalu ale jistě přichází, dámy a pánové. 

1. V hlavní roli – obočí

Na podzimních přehlídkách módy se vizážisté snažili modelkám „vymazat“ obočí. V zimě přehlídková mola ovládly modelky s výrazným upraveným obočím. 

Letošní jaro je také ve znamení tmavého výrazného obočí, které se nosí vyčesané nahoru. Nebo dokonce barevného obočí – ano, pokud jste někdy snily o pastelově růžovém obočí, tak letos můžete svůj nápad i realizovat. Na pomoc si můžete vzít barevné tužky nebo gely, oční stíny nebo barevné řasenky. 

Zdroj fotky: zahraniční fashion magazín

Zdroj fotky: zahraniční fashion magazín

 

2. Rty k zulíbání

Mám radost, že poslední dobou se víc a víc nosí rtěnky, protože ty jsou moje TOPka. V zimě byla IN žhavá červená nebo odstíny vínové. Na jaře bude panovat naprostá demokracie v odstínech, takže můžete vytáhnout svou oblíbenou nude rtěnku nebo naopak sáhnout po výrazných odstínech. A lesk nebo mat? Obě verze jsou na jaře správné!

Zdroj fotky: zahraniční fashion magazín

A můžete také zkusit třpytivé rty - letos totiž flitry nebo třpytky na rtech prostě letí!

Zdroj fotky: ebay.co.uk


3.  Oči

Dominantou letošní zimy byly výrazné oči – tyrkysové nebo velice třpytivé oční stíny byly hitem. Na jaře sice už nebudou stíny až tak výrazné, ale pořád můžete vypadat nalíčeně. In odstínem bude svěží zelená.

Zdroj fotky: zahraniční fashion magazín


4. Přirozenost

Pokud výrazné rty, obočí a oči nejsou nic extra pro vás, mám pro vás dobrou zprávu – in bude i přirozenost. Styl nalíčená/nenalíčená je hitem už od roku 2006, takže s tímto stylem nahého líčení nic nikdy nic nezkazíte.  Tentokrát ale není v kurzu přehnané rozjasňování – bohatě vám postačí makeup, svěží tvářenka, řasenka a lesk na rty.

Zdroj fotky: zahraniční fashion magazín

Sledujete trendy v líčení nebo se líčíte podle toho, na co máte náladu? Přiznám se, že já trendy sleduji, ale stejně si dělám, co chci :D Ale docela se mi zalíbily třpytivé rty, takže jsem si sehnala rtěnky a flitry :D

Co vy - zaujala vás nějaká novinka?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články