pondělí 2. října 2017

Jak snadno zútulnit interiér s pixers.cz!Vzhledem k tomu, že se plánuji stěhovat a pozměnit si své hnízdečko a zútulnit si ho, tak jsem se rozhodla napsat novou sekci Sladký domov. A je mi ctí, že prvním článkem bude spolupráce s eshopem pixers.cz.
O eshopu:

Pixers.cz je eshop, který vám zútulní byt či dům pomocí fototapet, nálepek nebo fotoobrazů. Budete se divit, ale i tyhle drobnosti jako samolepka na stěnu nebo tapeta na část stěny, dokáže dost pozměnit váš interiér. Co o sobě firma říká?


„Ve společnosti Pixers máme nadpřirozené schopnosti. Pracujeme s kouzly, která mění prostředí a ohýbají čas. Dokážeme hory přenášet a také zařídit, abyste se probudili v oblacích. Ale nejvíce věříme v moc příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní. Nejlepší příběhy jsou ty, které vytvoříte sami - my vám pomůže dát jim formu. Jsme občané světa. Naše ambice dosahují hvězd a jdeme si za svými sny. Přemýšlíme a jednáme globálně, neboť víme, že dobré příběhy mohou překonat všechny překážky. Přizpůsobujeme všechny typy interiérů po celém světě. Pomůžeme vám tisíci nepředstavitelnými způsoby.„


A pozor! Do 3.11.2017 mají 25% slevu na všechny objednávky s použitím kódu:  FF25XYC

Můj názor na eshop:

Eshop je přehledný a čistý. Nikde mě nic neruší a mohu si v klidu vybírat produkty, které nabízí.
V kategorii Evoluce najdete inspiraci, jak různě využít a kombinovat nabízené produkty firmy do interiérů. Pokud se vám zdá, že je inspirace hodně, můžete si vybrat pouze libovolný styl nebo libovolné místo určení. Takže třeba chcete předělat svůj obývací pokoj a zároveň ho chcete přetvořit do současného, retro nebo skandinávského stylu. Vše záleží na vaší preferenci.

Kategorie Fototapety obsahuje opět stylové vinylové nebo omyvatelné tapety, které můžete vybrat opět podle stylu a místa určení. Kategorie Obrazy a plakáty oživí vaši nudnou a prázdnou stěnu – můžete si vybrat různá témata jako krajinky, abstrakce, erotika, fantasy, lidé, města a státy atd. Ale pokud si představujete nudný obraz, tak to pozor! V této kategorii totiž narazíte na obrazy na PVC, hliníku nebo plexiskle, velice moderní složené obrazy nebo univerzální plátna. 

Ale kategorie, která mě osobně zaujala nejvíce, jsou Nálepky. V nálepkách najdete různé motivy, témata a samozřejmě styly. Roztřídit můžete nálepky také podle místa určení (dětský pokoj, obývací pokoj, koupelna, kuchyň, pracovna atd.).  Netušila jsem, kolik nálepek můžete najít! Je libo nálepky na stěnu, notebook, zrcadlo, konferenční nebo pracovní stůl, ledničku nebo skříň? Není problém. 

Objednávka: 

Vybrala jsem se tři typy produktů - samolepící plakáty, obraz na stěnu (plátno) a nálepku na stěnu. Všechny produkty mi přišly do 8 dnů od objednání zboží.Když mi dva balíčky dorazily, tak jsem byla mile překvapená hned ze 3 věcí: 
  1. Veškeré produkty byly dokonale zabalené tak, aby nedošlo k poškození. Samozřejmostí byla bublinková folie a dektura proti poničení rohů. 
  2. Nálepka, kdo vám produkty zabalil (mně osobně dva hoši - Adrian a Michal, které tímto zdravím).
  3. Dárečky - k objednávce jsem dostala malé samolepky pixers.cz, které mohu nalepit kamkoliv. Po rozbalení jsem nechala produkty vyrovnat, aby se mi později neodlepovaly od stěny. A mezitím jsem si přečetla podrobné návody, které musí kupující najít přímo na stránkách, protože v balení obsaženy nejsou. Návod na eshopu pixers.cz je ale skvěle napsaný - najdete ho ve vícejazyčném podání a dokonce i v kreslené formě.

 

Samotná realizace:


Samolepící plakáty
Potřebovala jsem zakrýt nevzhledně vypadající stranu skříně a vylepšit trochu svůj pokoj a zároveň jsem cvok do Itálie, takže jsem si vybrala motiv Benátek a udělala ze svého pokoje italské "paradiso".


Nevzhlednou stranu skříně jsem polepila pomocí samolepícího odolného plakátu s motivem italské baziliky Santa Maria della Salute (veškeré fotky "před" a "po" máte trochu níž). Tento samolepící plakát jsem použila i na notebook a další nevzhledně vypadající komodu. Ale na notebook můžete koupit rovnou i nálepky s různými motivy. 

Aplikace samolepících plakátů
Aplikace byla velice jednoduchá - stačilo odstranit folii a opatrně lepit na místo určení. Aby nebyly bublinky, tak je potřeba plakát postupně uhlazovat. V manuálu, který je pěkně i obrázkově zpracovaný je napsáno, že je lepší lepit ve dvou lidech. Já všechno zvládla sama naprosto v pohodě, ale kdyby šlo o větší motiv, tak bych pomoc vážně ocenila. Navíc je super, že když se vám nepovede plakát nalepit hned na poprvé, dá se opatrně odlepit a přelepit správně znovu. A opravdu drží.


Obraz na plátnu

Další věc, kterou jsem si pořídila, je obraz na plátnu, který díky tomu, že nemá rám, působí velice plasticky a hodí se všude. Já ho dala nad postel tak, aby ladil k italskému motivu samolepících plakátů.


Aplikace obrazu
Jediné, co musíte udělat, je přiťuknout hřebíček na držák obrazu (vše dostanete společně s obrazem) a připevnit na stěnu. Nejsem sice žádný velký kutil, ale i tohle jsem zvládla sama za pomoci kladívka během 5 minut.


Nálepka na zeď
V poslední řadě jsem se vrhla na samolepku na zeď, díky které jsem chtěla vdechnout život mdlé chodbě. Samolepku jsme vybrali společně s mamkou - padla nám do oka pampeliška, která svá chmýříčka postupně trousí po stěně.Aplikace samolepky 
Přiznám se, že zrovna z toho jsem měla nejvíce strach. Sice potřebujete jenom nožík a smotaný ručník nebo špachtli na urovnání, ale i tak mají nálepky na zeď snad nejdelší návod. Ale i tak jsme to tentokrát ve dvou lidech zvládli naprosto v pohodě. Stačí jenom opatrně špachtlí nebo smotaným ručníkem přejet po motivu, aby se nalepil na folii, se kterou je dodaný. Poté odstranit spodní část - velice opatrně, aby nám motiv zůstal na průhledné folii. No a nakonec nalepit motiv s průhlednou fólií na stěnu a zase uhladit - tentokrát, aby nám nálepka zůstala na stěně. Velice opatrně sundáme folii a tadá - máme hotovo!Možná jste si všimli, že nepíšu ceny produktů - ano, je to záměr, protože cena se odvíjí od toho, CO si vyberete, a V JAKÉ velikosti si produkt vyberete. Líbí se mi, že si můžete vybrat, jestli chcete malou samolepku nad vypínač nebo naopak velikánskou samolepku nebo tapetu přes celou stěnu. Konečnou cenu vidíte vždy, když zadáte rozměry, takže to není tak, že si něco objednáte a teprve potom na vás firma vyplácne cenu - to rozhodně ne!


Závěr:

+ přehledný a čistý eshop
+ možnost si zvolit typ, motiv i velikost produktu podle sebe
+ způsob zabalení produktu (opravdu se nemusíte bát možného poškození při přepravě)
+ přehledný návod
+ jednoduchá aplikace (i pro nešiky jako jsem já)

- návod není přibalen rovnou k produktu a musí se stáhnout na eshopu firmy
- na eshopu není kolonka, kde si mohu zkontrolovat stav své objednávky (pouze odkaz na přepravce, když už je výrobek hotov a odeslán)

Já jsem se svou úpravou naprosto spokojená - plakáty, obraz i nálepky na zeď sklidili velký úspěch a stačilo opravdu tak málo k velké změně. Co si myslíte o podobných úpravách vy? Máte doma nějaký podobný produkt nebo plánujete něco podobného? 

Dámy a pánové - v září se budu stěhovat, takže se můžete těšit na další interiérové změny a návody :) 


Děkuji za vaše komentáře a náměty. Poděkování také patří eshopu pixers.cz, který mě svou nabídkou popostrčil k dlouho plánované úpravě pokoje.
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články