pondělí 13. února 2017

Rychlé a jednoduché Valentýnské líčení se SleekKdyž tu máme ten únor a zítra je den sv. Valentýna, tak by bylo pěkné dát nějaký tip na jednoduché romantické líčení, které zvládne opravdu každý!Jako výzvu jsem si dala nalíčit se s cenově dostupnými produkty, protože mi bylo řečeno, že s kosmetikou jako je MAC, Maqpro, atd. se zvládne nalíčit každý. Takže jsem si vybrala kosmetiku Sleek, která je pigmentová, kvalitní a zároveň levná. 

Vizáž je zaměřená hlavně na oči, ale napíšu i to, co jsem použila na pleť, protože je to také důležitá součást celkového looku.Co vše jsem použila na pleť

hydratace:  můj běžný hydratační denní krém - nyní používám Floré s aloe vera a mořskými řasami (v březnu na něj bude recenze!)
makeup: Rimmel dvoufázový Selfie (makeup+primer)
pudr: Sleek MakeUP Professional Finishing Powder
tvářenka, rozjasňovač a korekce obličeje: Sleek Face form light verze (odkaz na recenzi)

 

Co vše jsem použila na pleť oči

vrchní víčko: Sleek i-Divine Sunset – odstín Selene, Eve a Dusk
spodní víčko: Sleek i-Divine – odstín Dusk
řasenka: Sleek Lethal Length


Nebo můžete vyzkoušet Něžné růžové líčení s perfektní linkou (odkaz na článek TADY). Snad vám tento rychlý look pomůže zvýraznit vaši krásu během dne zamilovaných. 

Slavíte Valentýna? Řešíte nějak extra vzhled na tento den zamilovaných?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články