pondělí 6. února 2017

Zázračné Trio od Sleek - recenzeZnačku Sleek jsem si zamilovala z mnoha důvodů – jejich produkty jsou vysoce pigmentové, ale zároveň nejsou drahé jako jiné profi značky dekorativní kosmetiky. Jinými slovy se Sleek uděláte hodně práce s menšími náklady. Cena: cca 319,- Kč
Dostupnost: eshopy (dekorativka, beauty-bar, bestamakeup, atd.)
Co říká výrobce: „S touto paletkou pro konturování obličeje dosáhnete profesionálních výsledků. Tyto kompaktní paletky sednou každému odstínu pleti.“

 

O značce:

Se značkou Sleek jsem se poprvé setkala na rekvalifikačním vizážistickém kurzu – a jsem za to ráda! Sleek je jednou z nejrychleji rostoucích značek kosmetiky na světě. Kreativní, moderní a hlavně vysoce pigmentovaná- taková je kosmetika Sleek

 

Dostupné verze:

Na českých eshopech najdete paletku Face form ve čtyřech verzích – Light, Fair, Medium a Dark. Já používám verze Light 373 a Dark 375. Hodně lidí se mě ptá, jaký je rozdíl mezi Fair a Light, protože na fotkách vypadají verze stejně (a často se pak i pletou). Konturovací pudr a rozjasňovač jsou v obou verzích stejné – paletky se liší tvářenkou. Ve verzi Light je tvářenka světle narůžovělá – naopak ve verzi Fair je tvářenka výraznější (broskvová barva).

Zdroj fotky: styleable.co.uk


Můj verdikt:

Paletky Face form trio mají klasický Sleek design – matný černý obal s lesklým nápisem Sleek makeup. Což má svoje klady i zápory. Hlavní mínus je to, že na paletce jdou vidět veškeré otisky prstů (jak je vidět na fotce :D). Jako druhý takový menší zápor beru to, že pokud mám víc produktů se stejnou velikostí, nevím co v krabičce je, dokud ji neotevřu nebo neotočím. Ale na druhou stranu je to nadčasový design, který neurazí (žádná divočina se nekoná :D) 


Každá z paletek v sobě má tři odstíny – matný konturovací pudr, rozjasňovač a tvářenku (nebo bronzer ve verzích Medium a Dark). Takže vlastně máte po ruce hned tři důležité věci. Paletky jsou navíc akorát do ruky – a akorát do kabelky, ideální na cestování.

Líbí se mi i to, že každá paletka má zrcátko – někdo si možná řekne, že to je samozřejmost, ale bohužel není. Některé dražší značky dělají sice větší paletky, ale bohužel bez zrcátka. Proto si beru Face form s sebou, když někam jedu. Nemusím brát zrcátko a ani další krabičky s více produkty. Stačí mi vlastně jenom makeup, Face form a štětečky – obličej vyřešen.

Face form je dost pigmentový, takže stačí na štěteček nanést opravdu trochu pudrového produktu a postupně přidávat podle potřeby.

 

Face form Light

Když to vezmu z leva, tak v paletce najdete tmavý matný pudrový odstín, který se hodí na modelování obličeje. Nedělá ostré přechody a sluší i porcelánové pleti, což je velké plus pro bledule jako jsem já. Uprostřed se nachází rozjasňovač v barvě šampaň s drobnými třpytivými pigmenty – rozjasnění vypadá opravdu přirozeně. Musím se přiznat, že jsem rozjasňovač několikrát použila i na oční víčka (nečekaně skvělý efekt). Na pravé straně najdete tvářenku v lehce narůžovělém odstínu Rose gold. Tvářenka má také drobné třpytivé částečky, které vypadají překvapivě dobře – tato tvářenka fakt rozzáří i unavenou pleť. 

Face form Dark

Na levé straně se nachází tmavý matný pudr pro konturování obličeje – je vhodnější spíše pro normální až tmavší pleť. Nedoporučovala bych ho bledulkám (tam se hodí Fair nebo Light). Uprostřed je tmavší rozjasňovač, který najdete i ve verzi Medium. A úplně napravo tentokrát nenajdete tvářenku, ale bronzer. Bronzer má také drobné třpytivé částečky, ale rozzáří pleť o dost víc než tvářenka u Light nebo Fair verze. Pozor na to, ať místo svěže opálené pleti nemáte hlavu jak disko kouli!Závěrečný verdikt:

+ pigmentace
+ dlouho vydrží
+ nesype se všude okolo
+ dobře se roztírá a nedělá ostré přechody
+ cena vs. kvalita
+ multifunkční použití
+ zrcátko
+ pevné balení, které se nebojím vzít do kabelky

- nenašla jsem v kamenných obchodech
- na eshopech je často verze Light vyprodána

Složení:
Pokud hledáte něco multifunkčního, co opravdu využijete pro krásnější vzhled, rozhodně doporučuji Face form paletku.

Máte zkušenosti s nějakým podobným multifunkčním líčidlem? Používáte některé produkty od značky Sleek?

S touto paletkou jsem si hodně vyhrála. Zvláště jsem si oblíbila její rozjasňující část (ta uprostřed). 

Fotografie: Sabina K. (Inka) – na veškeré texty a obrázky se vztahují autorská práva

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články