pondělí 20. března 2017

Cestovní tvářenka Blush me box od MeMeMe

Blush me box – cestovní kompaktní tvářenka od anglické dekorativní značky, která v Čechách není tolik rozšířená. Jak dopadla v mém testu? Podívejte se na dva odstíny – Bronze a Rouge!


Nevím, jestli jste měli tu čest s dekorativní kosmetikou od anglické značky MeMeMe, ale já naštěstí ano! U mě na blogu jste se s ní mohli setkat v podobě recenzí:

5x Satin lip cream – hydratační rtěnky od MeMeMe

Zelená výzva + minirecenze Ocean Queen očních stínů

Barvy na tváře a rty

O značce:

Kosmetika této značky má původ v Anglii – jde tedy o britskou značku, která je dost často přirovnávaná ke značce Benefit. Hodně vizážistek MeMeMe používá kvůli dobré pigmentaci produktů a zároveň cenové dostupnosti značky.

Mně osobně si kosmetika získala nejdříve svým přístupem ke kráse, balením a samozřejmě svými produkty. Líbí se mi, jak značka přistupuje k ženám a ke kráse obecně. Podle MeMeMe je v každé ženě bohyně, kterou jen musí probudit – jinými slovy to, co říkám neustále „každá žena je krásná!“.


Tvářenky Blush me box!

První tvářenku od MeMeMe jsem měla z Anglie – cena byla necelých 9 liber (na naše 306,- Kč) a šlo o odstín Coral, který se hodil k mé světlé pleti. Na českém eshopu jsem si později přikoupila výraznější tvářenku Rouge a hodně tmavou tvářenku Bronze, kterou používám jako bronzing. Cena na českých Ezopech je okolo 249-350 Kč.

 

Vzhled:

Tvářenky se dodávají v luxusně vypadající papírové krabičce. Přiznám se, že jsem ten typ, který nakupuje očima. Krabička obsahuje jeden ze čtyř odstínů tvářenky, štěteček a zrcátko – je to takové cestovní balení, což mě těší. 


Zrcátko je sice malé, ale na cestování opravdu stačí. Musím uznat, že štěteček mě docela zklamal. Štěteček ze sady je velice malý, jemný a plochý. Popravdě jsem se s ním nenaučila ještě zacházet. Raději tvářenku nanáším svým štětcem.Vlastnosti:

Tvářenky mají vysoký pigment, takže stačí na štěteček nanést trochu tvářenky a výsledek je vidět. Navíc si můžete určit, jak výrazné líčení chcete. Čím více tvářenku rozetřete, tím víc vypadá červenání přirozeně a leskle. Tvářenka má v sobě drobné třpytivé částečky, které se mění na lesklou vrstvu při rozetření. Tvář tedy nevypadá unaveně a mdle, ale září.

Oceňuji i to, že tvářenka nepráší na oblečení, takže se můžete nalíčit po oblékání.


Odstíny:

Rouge: tento odstín je vhodný pro výraznější líčení tmavší pletiBronze: tmavá tvářenka nebo bronzer pro opálenou pleť

Hodnocení:

+ vzhled obalu
+ cestovní balení
+ vysoký pigment
+ vydrží dlouho
+ nepráší
+ zrcátko
+ rozjasňující efekt
+ výběr ze 4 odstínů

- jemný plochý štěteček
- pro někoho asi cena (ale není to drogérková tvářenka)


Mně osobně se tvářenky vzhledově líbí a používám je jako cestovní tvářenky, protože mají štěteček i zrcátko. Často si odstín Bronze dopřávám v létě, abych zvýraznila opálení a dodala pleti krásný přirozený lesk. A v zimě odstín Rouge hlavně na plesy a různé párty.

Znáte tyto tvářenky? Používáte?

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články