středa 22. března 2017

Fantasy focení ve stylu jarních víl

Nevím jak vy, ale já už se těším na to úplné jaro. Našla jsem ve svých složkách na disku nějaké loňské jarní fotografie a dostala jsem jarní náladu. Chcete se podívat na fantasy fotografie na téma jarní víly?Venku se toho ještě moc dělat nedá, ale naštěstí jsem objevila loňské fotografie od dvou fotografů, se kterými jste již měli tu čest. Napadlo mě napsat článek na téma jarní víly, protože tyto fotky tomu tak nějak odpovídají.

 

Víly podle Mariky:

Následující fotografie jsem fotila s mou kamarádkou a fotografkou Marikou Moravcovou. Už jste se s jejími fotkami setkali v článcích Můj fotografický rok s Marika Moravcová photography nebo Zimní fotografie s Marikou.

Následující fotografie fotila a upravovala Marika, já ji sloužila jako modelína a vizážistka v jednom:"Jarní víly jsou nejmilejší ze všech víl ročních období. Je trochu podobná letní víle, má zelené nebo modré oči, jemné růžové rty a jemně opálenou pleť. Vlasy jsou blond nebo zrzavé. Jarní víly si oblíbily jemné šperky ze stébel trávy a květin, často se objevuje s věnečkem s květin na hlavě. Jarní víly jsou hravé a veselé. Starají se jak jinak o jarní přírodu, probouzejí rostliny a zvířata ze zimního spánku." (zdroj: nadprirozenebytosti)

A tyto fotografie fotila Marika a já je následně upravila v počítači, protože se mi líbily, ale na Maričinu FB page by jich už bylo moc:
Víly podle Mariky jsme již viděli, a jak si vílu představuje chlap? Mrkněte na fotogalerii Aleše.Víly podle Alpho photography


S fotografem Alešem (Alpho photography) jsem již také několikrát fotila a také jste se s ním mohli už setkat. Článek o našem focení se jmenuje Můj fotografický rok s Alpho photography. Na modelku jsem si opět zahrála já a Alpho photography se postaral o focení a postproces.

Takhle vypadá jarní víla ve svém domovském prostředí – na louce.


"Květinové víly jsou krásné, křehké a jemné. Přesně jako květinky. Tyto víly se starají o květiny a podobné rostliny. Bydlí v květech nkomunikují s lidmi. Zjevují se jen lidem s čistým srdcem. Mají schopnost vzít na sebe podobu nějaké květiny. Mohou mít křídla, ale nemusí. Květinové víly jsou velmi hravé a veselé. Velice rády se starají o rostliny a květinky jsou jim za to vděčné. Květinové víly milují veselé a pestré barvy."  (zdroj: nadprirozenebytosti)A tady je jedna mystická lesní víla."Letní víly bývají velice milé a bezstarostné, ale existují i některé povrchní víly. Starají se o letní přírodu. Na konci léta připravují přírodu na podzim a chystají práci pro podzimní víly. Většinou jsou to blondýnky s opálenou pletí. Mají mandlové oči v jemně pomněnkové, tyrkysové nebo zelené barvy. Nemají rády těžké, dlouhé a složité oblečení a tak chodí v šatech z materiálu ještě jemnějšího než hedvábí nebo nahé. Některé mají křídla některé ne. Jako všechny víly milují drahé kameny a tak jestli jim chcete udělat radost, určitě je potěšíte nějakým kamenem" (zdroj: nadprirozenebytosti)


Tak která víla se vám líbí nejvíce?

Já osobně už se hrozně těším na jaro a vyhlížím z okna každý den sluníčko. A jak jste na tom vy?Pokud se vám líbí fantasy focení, tak mrkněte i na článek o Indiánském focení s Marikou.

Žádné komentáře:

Okomentovat