pondělí 27. března 2017

Makeup Revolution Beach & Surf palette - recenze

Dnešní recenze patří mé oblíbené letní paletce od značky Makeup Revolution. Paletka plná svěžích barev je vhodná i na jarní období. Takže s chutí do toho…


Tuhle paletku mám od léta, ale ještě jsem se nedostala k recenzování. Ale vzhledem k tomu, že poslední dobou se s ní hodně líčím a hotové výsledky fotím na články o líčení, jsem si řekla, že by recenze špatná nebyla.


Základní info:

Cena: 199 Kč
Dostupnost: eshopy, drogerie Rossmann
Co říká výrobce: „Perfektní paletka na léto je tady! Obsahuje 12 krásných letních stínů, které připomínají plážové radovánky u moře. Přátelské k peněžence i kapse. Kompaktní velikost obalu je ideální na cestování.“ 
zdroj fotky: prodavamekosmetiku.cz

O značce:

Makeup Revolution (často najdete i pod zkratkou MUR) je poměrně novou londýnskou značkou dekorativní kosmetiky. Značka vznikla v dubnu roku 2014, takže jak vidíte, nemá velkou tradici, ale za to, jde o velice oblíbenou kosmetiku. Se značkou Makeup Revolution se můžete setkat na eshopech, v drogeriích Rossmann, ale i v kosmetických salonech a u vizážistek.

⇒   Paletku můžete koupit na oficiálním českém eshopu MUR!  ⇐Moje hodnocení:

Začneme vzhledem – paletka má malé lesklé černé kompaktní balení s předním průhledným víkem, díky kterému můžeme vidět, o jakou paletku se jedná. A i když v sobě paletka obsahuje 12 stínů a dva aplikátory, tak je malá a kompaktní – ideální na cesty. Gramáž výrobku je 8,4 g.


Když si vezmete zavřenou paletku do ruky, odstíny vypadají, jako kdyby byly namalované. Opravdu! Když jsem ji vybalila, tak i kamarádka řekla, že přední kryt vypadá jak namalovaný. Prostě super odstíny, které jsem si zamilovala na první pohled.

Tím, že jde o letní paletku, tak v ní najdete samozřejmě barvy léta v kombinaci s jemnějšími odstíny.

Jak už jsem zmiňovala, paletka má své vlastní aplikátory. Jde o malý zkosený štěteček a klasický pěnový aplikátor. Aplikátory mají tu výhodu, že jsou malé, ale tím jejich výhoda končí. Protože se s nimi špatně manipuluje. Ale jako cestovní nouzové řešení – ideál.

Teď k samotné konzistenci a pigmentaci paletky. Každý stín má jinou konzistenci, pigmentaci a samozřejmě i výdrž. Některé stíny mě hodně potěšily, jiné naopak dost zklamaly.

Začnu metalickými odstíny, které mají máslovou konzistenci. Jde o tři větší stíny na levé straně paletky – tmavě modrá, světle fialová a světle růžová. Tyto tři odstíny díky své konzistenci vytvoří na oku parádní odstín už na první vrstvu. Máslové metalické odstíny mi vydržely na oku po celý den, takže za mě parádní. Výdrž stínů je suprová – stíny vydrží po celý den.


Dobrou výdrž mají i větší stíny, které vidíte na pravé straně paletky – jde o krémové oční stíny v tyrkysovém, světle zeleném a hnědém odstínu. Mají dobrý pigment a stačí je nanést v malé míře, aby byly vidět. Tyto stíny nepráší a nepadají pod oči, ale jak můžete vidět, obsahují drobné třpytivé šupinky, které pod oči padají a to poměrně dost. Výdrž stínů je poměrně dobrá i bez podkladové báze, ale šupinky ze stínů opadávají.


No a nakonec jsem si nechala ty stíny, které mě dost zklamaly. Jde o všechny menší stíny v paletce, které jsou sušší a mají horší pigmentaci i výdrž. Najdete tam odstíny champagne, bílou, vanilkovou a odstíny zlaté. Pokud chcete lepší intenzitu, musíte nanést několik vrstev stínů. Zároveň vám stíny nevydrží celý den – mají tendenci opadávat a mizet.

A jak vypadá líčení s touto paletkou? Podívat se můžete na mé dva letní looky s touto paletkou od MUR. Nebo na modrý look blogerky House of Stodulka


Závěr:

Paletka je perfektní na cestování, má perfektní letní odstíny, ale bohužel polovina paletky mě dost zklamala. Dají se využít jen velké stíny, ty malé jsou tam opravdu zbytečné. Ale na druhou stranu jsem nenašla paletku, která by měla tak pěkné letní odstíny. Nejvíce jsem si zamilovala metalické máslové stíny z paletky.

+ krásné odstíny
+ kompaktní malá paletka
+ máslové stíny, které vydrží
+ pigmentace některých stínů

- pigmentace některých stínů
- malé odstíny, které se nedají kloudně využít
- štětečky

Znáte tuto paletku? Používáte kosmetiku od Makeup Revolution?

Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články