pátek 24. března 2017

Poznej tajemství péče o ruce s Mary Kay

Jak je pro vás důležitá péče o ruce? Následující článek vám objasní, co obsahuje „lázeňská péče“ od značky Mary Kay. Následující článek patří zároveň do kategorie Krása a zároveň pod štítek Recenze.V minulém článku vás seznámila s prvním triem od Mary Kay. Nejdříve bylo na řadě čištění pleti a nyní jsou na řadě ruce. Jdeme na to.

Kdo používá nebo zná značku Mary Kay, tak se jistě setkal s původní Broskvovou sadou Saténové ruce. Tahle oblíbená sada byla nahrazena Sadou Saténové ruce White Tea and Citrus.


Lázeňská sada péče o ruce obsahuje:

  • Ochranný změkčující krém (vazelína), 60 g
  • Zjemňující peeling s bambuckým máslem, 220 g
  • Výživný krém s bambuckým máslem, 85 g 
 


O značce:

Mary Kay je americká kosmetická značka, která se zabývá pečující i dekorativní kosmetikou. Své produkty prodává přes síť nezávislých kosmetických poradců. Bylo mi řečeno, že značka se prodává výhradně přes nezávislé kosmetické poradce a nedá se koupit na eshopu, ale pokud mrknete na internet, zjistíte, že ve skutečnosti ji nabízí i několik eshopů s parfémy a kosmetikou (a také hromada překupníků). Takže opravdu není problém tuto značku sehnat. Pokud budete kupovat na internetu, tak si nezapomeňte zkontrolovat datum expirace, až vám zboží přijde.


Co říká výrobce:

„Tato lázeňská péče revitalizuje a omlazuje vzhled vašich rukou, takže vypadají mladší a zdravější. Okamžitý pocit hydratovaných, hebkých a hladkých rukou. Pocit revitalizovaných, zklidněných a chráněných rukou. Zjemňující peeling a Ochranný změkčující krém rozmazluje ruce bambuckým máslem“


Jak se sada užívá?

rozklikni pro zvětšení

1. Na suché ruce naneseme vazelínu (Ochranný změkčující krém) a ihned poté pumpičkou naneseme na ruce Zjemňující peeling s bambuckým máslem.

2. Chvíli si promasírujeme (promneme) ruce, abychom dostaly pryč odumřelé buňky z pokožky.

3. Po chvíli důkladně opláchneme vlažnou vodou a osušíme do ručníku.

4. Nakonec naneseme na ruce Výživný krém s bambuckým máslem a můžeme se věnovat svým oblíbeným činnostem.


Co na to říkám ja:

Vzhled produktu je takový obyčejný – nenadchne, ale ani neurazí. Kosmetické poradkyně Mary Kay vám k třífázové sadě Saténové ruce White Tea and Citrus dají ještě krásnou originální taštičku MK. Takže je sada vhodná i jako luxusnější dárek (celou sadu koupíte za 1195 Kč).

rozklikni pro zvětšení

No, a jdeme do koupelny zkoušet – nanesu vazelínu, potom peeling a po opláchnutí nanesu krém na ruce. A poznatky?

Ochranný změkčující krém (vazelína)

První fází je Ochranný změkčující krém, který je hutný a připomíná mi vazelínu. Tento ochranný krém je extrémně hydratační, takže se dá samostatně použít i na jiné části pokožky (suchá chodidla, lokty nebo kolena), ale samostatně se koupit nedá. Seženete ho pouze v celé Saténové sadě – cena kompletu je tedy 1195 Kč. Vazelína se vlastnostmi ani složením neliší od původní verze s broskvemi (mamka měla Broskvovou saténovou sadu). Obsah balení ochranného krému je 60 g.
klikni pro zvětšení


Zjemňující peeling s bambuckým máslem

Vazelínu neoplachuji, ale ihned aplikuji zjemňující peeling. Používám jedno „pumpnutí“ produktu. Líbí se mi, že má Zjemňující peeling pumpičku a nemusím otvírat žádnou lahvičku nebo tubu ručně. S rukama od mastné vazelíny bych toho moc neotevřela. Peeling má drobná zrníčka, která odstraňují odumřelé buňky. Tady už je znát nějaká vůně – peeling lehce voní po citrusech. A ani tento produkt ze sady se nedá koupit samostatně. Takže cena opět 1195 Kč za třífázovou péči. Obsah peelingu je 220 g.

klikni pro zvětšení


Výživný krém s bambuckým máslem

Nyní ruce opláchnu a otřu do ručníku a nakonec nanesu Výživný krém s bambuckým máslem. Krém má lehkou strukturu a nezanechává mastný film. Ruce jsou hydratované, ale nejsou mastné. Takže se ihned můžeme věnovat našim aktivitám. A jak je to s vůní? Krém voní podobně jako peeling – takže cítíme jemnou vůni citrusů. Krém si můžete koupit v sadě anebo i samostatně v ceně 350 Kč za 85 g produktu.

klikni pro zvětšení


Závěr:

Už vím, proč tomu nezávislé kosmetické poradkyně od Mary Kay říkají lázeňská péče, protože sada na ruce je opravdu příjemná. Ruce jsou po použití třífázové sady hebké, jemné a hydratované. Ohledně omlazení nemohu sloužit, protože nemám zatím vrásky na rukách, které by byly vhodné k hodnocení.

Všechny tři produkty se dají použít i samostatně
, ale pokud si chcete samostatně koupit jen některý z následujících produktů, tak máte smůlu. U své kosmetické poradkyně můžete oficiálně koupit jenom celou sadu nebo poslední fázi - Výživný krém s bambuckým máslem.

Já osobně bych vynechala vazelínu – přijde mi to jako zbytečný krok navíc. Většina peelingů jiných značek už v sobě nějakou vazelínu nebo olejíček mají. Druhá věc, která se mi moc nezamlouvá, je to, že si musím koupit celou sadu – co když chci pouze peeling, který mě zaujal nejvíc?


+ vůně
+ příjemná péče
+ peeling (ten se mi líbí nejvíce!)
+ hydratace
+ jemné ruce
+ lepší vzhled nehtů a nehtových lůžek


- konkurenční peelingy už v sobě olejíček nebo vazelínu mají (zbytečný krok navíc)
- nemohu si koupit pouze peeling nebo vazelínu
- cena

A jak se tato sada líbila blogerce I love makeup? Podívejte se na její článek Mary Kay saténové ruce White tea & Citrus. 

Znáte značku Mary Kay? Používáte některý z produktů? Co říkáte na tuto sadu na ruce?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články