pondělí 13. března 2017

Voníme se s YODEYMA PARISMyslím, že každá žena je milovnice parfémů – každá sice máme jinou prioritu, jinou preferenci vůně, ale všechny chceme vonět. Dovolte mi, abych vás seznámila v dnešní recenzi se značkou YODEYMA, kterou jsem díky sestře poznala. 
Dlouho jsem přemýšlela, jak tuto recenzi pojmout. Ale vzhledem k tomu, že moje sestra parfémy této značky už nějakou dobu kupuje a hrozně mi voněly, tak jsem si na recenzi vypůjčila její lahvičky a přidala mé nově nakoupené (no, vlastně jsem nějakou dostala k narozeninám). Ale dost povídání o příběhu, jak jsem se k této značce dostala. Jdeme řešit samotné produkty a seznámit se se značkou YODEYMA.O značce:

YODEYMA Paris je francouzskou značkou parfémů, které vyrábí vůně podle receptur a přísad známých značek jako je Dolce & Gabbana, Calvin Klein, DKNY, Nina Ricci, Lancome, Giorgio Armani, Ralph Lauren, Chloé, Lanc´me, atd. 

Někdo by si mohl říct, že to je vlastně padělání, ale na stránkách značky najdete jejich vysvětlení:
„Podle platné legislativy se Vůně nedají PATENTOVAT! Nemusíte vždy platit za drahou značku, ale jen za jeho recepturu výsledek je stejný. Nyní si můžete zvolit vůni, která nejlépe vyhovuje Vaší osobnosti.“

No, každý si myslíme svoje :D

Produkty:

Parfémy jsou rozděleny podle toho, jestli chceme pánské nebo dámské a následně podle vonných tónů (orientální, ovocné, květinové vůně atd).

 

Very Special

„Mocná kombinace bílých květů a tonkových bobů vytváří odvážný a sofistikovaný parfém. Yodeyma Very Special je parfém pro mocnou a smyslnou ženu.“

Zdroj fotky: http://www.yodeyma.com

Já si vybrala k narozeninám parfém s názvem Very Special, který je vyroben podle receptury parfému Good girl značky Carolina Herrera. Jde o orientální a květinovou vůni, která je tvořena Hliznatým květem (Hlava), Jasmínem (Srdce) a Tonkovými boby (Základ). 


Adriana

„Charismatické sladké tóny černého rybízu a přítomnost vanilky dodávají parfému již od první chvíle osobitý charakter. Adriana je parfémem, který oslavuje nezávislou a moderní ženu.“   
Zdroj fotky: yodeyma.com

Sestra miluje vanilku, takže tenhle parfém pro ni byl volbou číslo jedna. Jde o chyprový-ovocný parfém, který je inspirován vůní Sí od zn. Giorgio Armani. Hlavu tvoří Černý rybíz, růže a frézie, Srdcem parfému je vanilka a černý jantar. A Základ je tvořen pačulí a dřevem. Jde o podmanivou sladkou vůni, která se uvolňuje postupně po celý den.


 Acqua Woman

„Veselé ovocné a květinové tóny připomínají chvíle pod širým nebem. Díky své přirozenosti je tato vůně vhodným společníkem pro každý den.“
Zdroj fotky: yodeyma.com

Opět jde o kombinaci ovoce a květin a opět jde o parfém mojí sestry. Opět receptura podle značky Giorgio Armani, tentokrát podle vůně Acqua Di Gioia. Tahle vůně mi přijde oproti vůni Adriana více svěží. Nejspíš díky tomu, že je v ní obsažen Sicilský citron (Hlava), Jasmín (Srdce) a dubový mech (Základ). 

 

Seducción

„Harmonická směs tónů tohoto parfému připomíná něžnost a hebkost. Jeho zapudrované tóny reprodukují dějiště snů.“
Zdroj fotky: yodeyma.com

Poslední parfém značky YODEYMA dostala moje mamka k vánocům od sestry. Parfém Seducción mi složením i vůní hodně připomíná květinový parfém Chloé. Parfém je tvořen pivoňkou (Hlava), konvalinkami (Srdce) a bílým pižmem (Základ). Vůně je svěží, květinová a jemná. 

 

Závěr:

Všechny vůně opravdu vydrží téměř po celý den, což jsem se ze začátku hodně divila. Vzhled lahvičky je jednotný - mění se pouze barva parfému, složení a název parfému (a vůně samozřejmě). Parfémy YODEYMA PARIS se prodávají ve flakonkách po 100 ml. Cena parfémů je jednotná 592,- Kč (pokud nakupujete přímo na oficiálních stránkách), ale dají se sehnat i za jinou cenu na jiných eshopech. V kamenných obchodech jsem tuto značku neviděla.Myslím, že ani cena není nijak přehnaná, protože stačí opravdu dvě stříknutí a voníte krásně téměř po celý den. 

Nejtěžší je podle mě vybrat, protože já bych ze vzorníků brala asi každou třetí vůni :D

No, a mají i parfémy pro pány. Jeden budu dávat příteli k svátku, tak snad mu Aqua Fresca bude vonět tak, jako mně :) 

Znáte tuto značku? Jaké parfémy používáte? 
2 komentáře:

10 tipů pro teplomili, kam vyrazit v zimě

Chladný leden mnoha lidem díky svému počasí kazí plány. Chcete sedět doma na zadku nebo vyzkoušet něco skvělého i v zimě? Tady je 10 tipů n...