sobota 1. dubna 2017

1. narozeniny blogu – Bonusová soutěž

Máme tu duben a sním i spoustu důležitých svátků a článků. Máme tu například můj oblíbený pivní Zelený čtvrtek, Velikonoce, ale i narozeniny blogu. Jak se slaví 1. narozeniny? No přeci bonusovým článkem, dárečkem a soutěží… Tak čtěte dál!Inka blog není můj první blog, jako každá blogerka jsem s přestávkami blogovala již v pubertě – ano, byly to takové trapné články o mém puberťáckém životě, vzdoru a samozřejmě o tom, že dospěláci jsou hrozně nespravedliví. Mimo jiné jsem do blogu psala příběhy a básničky. Tato básnířská éra skončila společně s pubertou, ale sem tam mě políbí múza spisovatele. Vlastně – pokaždé, když pro vás připravuji nějaký článek do blogu.

Dnes je to přesně rok, co jsem založila blog Inka Lifestyle Blog a rozhodla se, že z něj udělám kvalitní blog, na který se budou čtenáři rádi vracet, soutěžit, komentovat a žít společně se mnou.

Dnes je to přesně rok, co jsem zveřejnila na blogu první článek s názvem 6+1 z březnového Beauty boxu. A tady je menší shrnutí tohoto roku v číslech (taková menší statistika :D)
Rok 2016

za rok 2016 jsem zveřejnila celkem 49 článků
moje první spolupráce proběhla s eshopem Postovnezdarma.cz
vámi nejvíc navštěvovaný článek z roku 2016 byl Novinka ve světě kávy – bezbarvá káva Clear Coffee
nejvíce komentovaný článek loňského roku byl Líčení po vzoru Pin-up


Rok 2017

No jo, ale nyní máme rok 2017 a s ním přicházejí i nové statistiky:

za rok 2017 jsem zveřejnila (zatím) 32 článků
vámi nejvíc navštěvovaný článek z roku 2017 byl Zimní fotografie s Marika Moravcová photography
nejvíce komentovaný článek letošního roku je zatím 10. Největších kosmetických chyb při líčení

 

Bonus:

A jak jsem slíbila – tady je mnou vytvořený plánovací kalendář na duben 2017 – stačí ho jen vytisknout a zapisovat. Líbí se vám?
Co je nového:

A tady je už mnou vyplněný plánek, na jaké příspěvky se můžete těšit v měsíci dubnu (tedy, pokud nebude nějaká mimořádná změna).Soutěž:

A samozřejmě mám pro vás přichystanou i soutěž. Chystáte se na mezinárodní (nejenom) kosmetický veletrh Interbeauty Prague 2017? V tom případě mám pro vás skvělou zprávu - deset z vás může vyhrát 1+1 vstupenku na tento veletrh krásy.

Zdroj fotky: www.interbeautyprague.cz


O co soutěžíme?
10 z vás může vyhrát 1+1 volnou vstupenku na tento veletrh krásy


Podmínky soutěže:

1. dát like mé FB stránce
2. dát like veletrhu krásy Interbeauty
3. zodpovědět jednoduchou otázku:
Veletrh má i několik profesionálních soutěží jako například mezinárodní mistrovství v malování na tělo (BodyArt Czech). Moje otázka zní – kolikátý ročník soutěže bude letos na jarním veletrhu?(nápovědu můžete najít přímo na stránkách veletrhu)


Odpovědi zasílejte společně se svou adresou na tento e-mail: sabina.krejcova@centrum.cz (do předmětu napište Soutěž)

Své odpovědi můžete zasílat do 11.4.2017!

Vstupenky do soutěže věnovala Incheba Expo Praha, kde se každoročně tento veletrh koná.


 

Poděkování:

Děkuji všem věrným čtenářům, bez kterých by blog dávno neexistoval. A také děkuji všem, kteří komentují mé příspěvky a podílí se tak na celkovém pojetí blogu. Jsem ráda za každý váš komentář – ať už je to rada, pochvala, výtka nebo váš názor na článek. Doufám, že zůstanete i nadále se mnou do dalších let. Takže děkuji!

Který článek se vám nejvíce líbil za celé působení blogu? Máte něco, co chcete říct?