pondělí 10. dubna 2017

Botanicals Fresh care - poznej sílu koriandru

Měla jsem to štěstí a byla jsem vylosovaná mezi 40 testererů nové řady Botanical Fresh Care od značky L'Oréal Paris. Jak u mě dopadla tato novinka? Podívejte se sami…Řada Fresh Care:

Značka L'Oréal Paris se poslední dobou docela činí – vytvořila 3 ucelené řady pro péči o vlasy. V každé řadě Fresh Care najdete šampon, kondicionér, masku a jeden speciální bezoplachový produkt.

Všechny tři řady mají hned několik společných věcí – všechny mají recyklovatelný obal, neobsahují parabeny, silikony ani umělá barviva. Všechny tři řady v sobě mají kombinaci sojového a kokosového oleje + každá z nich má navíc svou extra bylinku.


Můžete si koupit následující řady: 

  • Fresh Care s obsahem koriandru – pro křehké a lámavé vlasy
  • Fresh Care s obsahem pelargónie – pro barvené vlasy bez lesku
  • Fresh Care s obsahem světlice barvířské – pro suché a poškozené vlasy


Všechny řady můžete najít u blogerky Míši, která shnrula všechny tři dostupné řady od Loreal.

Já vyhrála od eshopu Notino k testování šampon pro oslabené vlasy Fresh Care Coriander. A tady se můžete podívat na recenzi šamponu.

Barvím si vlasy a nebudu lhát, že během zimy dostaly moje vlasy dost zabrat. Proto jsem byla ráda, že zrovna ze tří možností mi přišel zrovna šampon pro oslabené vlasy.


Základní informace:

Cena: 199 Kč za 400 ml
Typ vlasů: oslabené a poškozené vlasy
Co píše výrobce:
 
„Šampon pro oslabené vlasy Botanicals Fresh Care Strength Cure spojuje rostlinný komplex s olejem ze semínek koriandru. Koriandr, doprovázený kořeněnými tóny koření a eukalyptu, vezme vás i vaše vlasy na aromatickou výpravu. Zanechá vaše vlasy na pocit posilněné a revitalizované spolu s kouzelnou svěží povzbuzující vůní.“


Co si myslím já?

Začneme nejdříve vzhledem – šampon Botanicals Strength Cure Coriandr najdete v 400ml recyklovatelné lahvičce, která má pumpičku na jednoduché aplikování. Pumpičku beru jako velké plus, protože nemám ráda, když s mokrýma rukama vymačkávám šampon z tuby. Lahvička šamponu je pak mokrá a upatlaná od šamponu. První úsměv se tedy objevil při první aplikaci s pumpičkou.
Druhý úsměv byl, když jsem cítila tu hrozně příjemnou bylinnou vůni koriandru. U hodně šamponů se mi stává to, že cítím vůni šamponu, ale když si umyju vlasy, tak vůně je pryč. Tady naštěstí zůstává vůně bylinek i ve vlasech.
Šampon Botanicals Strength Cure má průhlednou gelovou konzistenci, která pění sice méně, než jsem zvyklá, ale i tak krémová pěna dostačuje na důkladné umytí vlasů.
Po prvním umytí byly vlasy lesklé, snadněji se upravovaly a při česání se tolik nelámaly. Po několikanásobném používání jsou vlasy viditelně pevnější a méně se mastí.


Závěr:

Šampon rozhodně doporučuji – 400 ml za 199 Kč je opravdu super cena za šampon bez silikonů, parabenů a bez barviv.

+ pumpička
+ příjemná vůně (jde cítit i ve vlasech)
+ neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva
+ recyklovatelný obal
+ cena vs. kvalita
+ posílené vlasy po několikanásobném použití
+ lesklé vlasy, viditelně lepší na dotek, lépe se upravují- někomu je vůně koriandru nepříjemná
- méně pění (ale to neberu zase jako extra velké minus)
Která řada vám přijde nejsympatičtější? Znáte tento šampon? Setkali jste se s ním už v obchodě?


Fotografie a recenze: Inka
Produkt poskytl eshop Notino


Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články