pondělí 3. dubna 2017

Indiánské focení s Marika Moravcová photography

Máme tu další focení ve fantasy stylu. Další focení s Marikou. Tentokrát jsme se překonaly!Focení probíhalo v lednu a bohužel jsme si vybraly zatažené a zamračené počasí. Nicméně modelka musí něco vydržet, takže jsem šla do tílka a do sukně. Marika měla naštěstí kožíšek, který trochu zahřál. Následovalo líčení a samozřejmě menší úprava vlasů -> na indiánku.

 

Kdo fotil:

MUA a model: Sabina K. (vaše Inka)
Fotograf: Marika Moravcová photography

Fotografkou byla Marika Moravcová - hobby fotografka, učitelka v mateřské školce a skvělá kamarádka. Marice je stejně jako mně 25 let a několik let se věnuje nejenom portrétní fotografii. Má skvělé nápady, umí najít zajímavá místa k focení a samozřejmě se dál a dál učí - nejenom fotit, ale i upravovat fotky.
Pokud máte profil na facebooku, můžete mrknout i na další fotografie Mariky na její photography profilu.


Čím jsem líčila:

Na líčení jsem použila svůj běžný rituál make-up. Takže hydratační krém, podkladovou bázi, svůj Rimmel makeup v odstínu Porcelain a korekci.

Na oči jsem použila stíny značky Sleek – modrý odstín Skyline z paletky i-Divine Sunset. Linky jsem vytvořila pomocí modrých linek od značky Eveline. A řasy jsem zvýraznila pomocí dvoufázové řasenky False Lash Superstar od L'Oréal Paris.


A to, co vidíte na rtech a nad obočím, je modrá barva Pout Paint od značky Sleek (odstín Peek-a-bloo, na který chystám recenzi).

A nakonec jsem přepudrovala spodní oblast pleti a horní část obličeje jsem zafixovala pomocí fixačního spreje na make-up.

Focení:

Focení probíhalo jako vždy srandovně. Nejdříve jsme zkusily pár jednoduchých póz jako obyčejné sezení v trávě.

Abych dlouho neseděla na studené zemi, tak jsme zkusily i pár póz ve stoje. Marika se parádně zlepšila ve Photoshopu, takže nám do chmurného dne přinesla i trochu slunce. 


A samozřejmostí bylo něco krkolomného – líbil se nám strom, na který jsem na botách na platformě vylezla a lehla si na něj.Jak se vám líbí další focení s Marikou?

Pokud vás zajímají další spolupráce mezi námi dvěma, tak doporučuji kouknout na články:

Zimní focení s Marika Moravcová photography

Můj fotografický rok s Marikou


Žádné komentáře:

Okomentovat