pátek 7. dubna 2017

Modré mámení s minerálními stíny Mary Kay

Další příležitost poznat tuto značku – tentokrát z oblasti dekorativní kosmetiky. Tady je výrazné večerní líčení s dekorativními produkty značky Mary Kay.Minulý měsíc jsem absolvovala takový minikurz líčení s kosmetickou poradkyní Mary Kay a mohla jsem si vyzkoušet i produkty této značky. Na stole bylo k dispozici několik druhů stínů značky Mary Kay. Mě zaujaly minerální stíny, které se dají koupit samostatně za 195 Kč za odstín.


Takže, co všechno jsem na výsledný look použila na oči?  


Produkty:

  • Oční krém Timewise proti stárnutí (Mary Kay)
  • Fixační krém na oční make-up (Mary Kay)
  • Minerální oční stíny Mary Kay – odstíny Crystaline, Blue Metal, Azure, Midnight Star
  • Oční linky Mary Kay – odstíny Dark Denim, Turquoise
  • Korektor pod oči (Mary Kay)
  • řasenka Mary Kay Ultimate 
Domů jsem si nakonec pořídila oční krém proti stárnutí (přeci jen už mám trochu věk na první vrásky), minerální stíny a korektor pod oči, který jsem měla do teď od Stage Line mi bohužel dochází. Jak na to:

1. Nejdříve jsem na odlíčené oči nanesla oční krém. Po jeho vstřebání jsem použila fixační krém, aby stíny lépe držely.

2. Ihned po fixaci stínů jsem nanesla do vnitřního koutku oka nejsvětlejší odstín Crystaline a nejtmavším stínem Midnight Star jsem zvýraznila klenbu svého oka.


Nejtmavším stínem jsem si udělala i okraj mezi horní linkou a spodní linkou. Poté jsem od vnějšího koutku oka ven nanesla stín Blue Metal a postupně vyblendovala pomocí stínu Azure. Který jsem nanesla ještě po rozetření stínů do sebe.


3. Od vnějšího koutku oka jsem nanesla světlejší oční linku odstínu Turquoise a od středu jí přetáhla ještě pomocí tmavší a výraznější linky Dark Denim.


4. Potom přišla na řadu spodní linka – od vnitřního koutku oka opět světlejší Turquoise a od středu ven tmavší Dark Denim. Aby nebyla linka tak tvrdá, tak jsem vnější koutek rozetřela pomocí stínu Midnight Star. 5. Po očištění popadaných stínů a přehmatů, jsem nanesla korektor pod obočí a na závěr použila řasenku Mary Kay Ultimate.


A tady je výsledek:

 
Jak se vám finální verze výrazného make-upu líbí?
1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články