pondělí 17. dubna 2017

Můj vysněný koutek krásy!Když jsem byla malá, chtěla jsem být princeznou a mít svou dokonalou vysněnou toaletku na korunku, šperky a samozřejmě kosmetiku. Sice jsem už dospělá, ale svou vysněnou toaletku mám stále. 

Zatím bydlím u rodičů a sdílím pokoj se svou setrou, ale letos se budu stěhovat se svým přítelem a samozřejmě už nyní vymýšlím, co a jak budeme mít. A chci tam mít i svůj vysněný koutek krásy.

 

Princeznovský

Kdybych byla princezna, tak rozhodně svůj wish list udělám následovně:Proč? Princezna přeci potřebuje krásnou vintage toaletku se zrcadlem, aby viděla, jak je krásná. Druhé zrcátko potřebuje, aby viděla i svůj účes. Důležitý je i roztomilý flakonek na parfém nebo květinová dóza na různé drobné potřeby. A důležitý je i lotosový stojánek na vatové tyčinky nebo odličovací potřeby.

 

Můj vysněný koutek krásy

Ale princezna nejsem, takže teď trochu reálně. Jak by měl opravdu vypadat můj vysněný koutek krásy? 

 
Mám ráda kombinaci světlé a tmavé barvy, takže bílý toaletní stolek, který se dá vyzdobit černými doplňky je ideální kombinace. Líbí se mi lehce provensálský styl stolku s více zrcadly a samozřejmě s taburetem. Vzhledem k tomu, že mám hodně kosmetiky, tak je pro mě důležité mít přihrádky na méně používanou kosmetiku a nějaký organizér přímo na stolek na tu nejpoužívanější kosmetiku.   
Na mém vysněném stolku najdete i tmavý držák na šperky, který krásně ladí s bílým stolkem a ozdobné svíčky, bez kterých bych nemohla žít :D Ne, ale vážně!

No a vzhledem k tomu, že je důležité i správné odličování, najdete u mě na stolku i dózu na vatové tamponky a dózu na kapesníčky. 

Tadá! A můj kosmetický stolek je dokonalý!


Váš vysněný stolek

Jak by vypadal ten váš vysněný stolek? Váš sen si můžete zhmotnit díky vyhledávači nábytku a dekorací Favi.cz. Najdete tu různé kousky nábytku a samozřejmě i doplňky, ze kterých si můžete vytvořit svůj ideální koutek krásy. Dokonce tu najdete i inspiraci nejenom na kosmetické stolky. Tak šup šup tvořit a sdílet vaše sny. 

Jaký styl nábytku preferujete? Máte raději netradiční barvy nábytku nebo volíte klasiku?