pátek 28. dubna 2017

Zpověď kreativců I. – modelka Han


Poslední dobou jsem si našla hodně přátel i známých z umělecké oblasti. Rozhodla jsem se své přátele trochu vyzpovídat. Vítejte v nové sekci - Zpověď kreativců...


Ahoj, vítejte v nové sekci „Zpověď kreativců“, kde vás postupně seznámím s různými umělci, fotografy, vizážistkami, modelkami a všemi, kteří spadají pod kreativní svět fotografie, fashion a beauty. Dneska tu máme první zpověď s…

První zpověď patří modelce, se kterou jsem se seznámila na Army focení s Alpho photography. Modelce, která je zároveň velká milovnice módy – s krásnou Han.

Han

Jak už jsem psala, s modelkou Han jsem se seznámila na Army focení s Alpho photography.


Han je talentovaná modelka, která přijde na focení, i když má kocovinu :D

Pokud ji chcete kontaktovat ohledně focení, tak můžete ZDE.

 

A tady je její zpověď:


1. Co tě přivedlo k pózování?
Před pár lety mne ani nenapadlo, že pózovat budu. :) Považovala jsem se za nefotogenický kus. Dík bohu bylo mé mládí bez telefonů na selfíčka, tak moji největší obavou byly pouze fotografové na parties, kterým se vyhýbám do dnes. Pak mi ale napsal Radek Adámek z Hlinska, jestli bych mu nepomohla s jeho školní foto prací. 


2. Pamatuješ si na své první focení?
Mé první focení proběhlo s výše zmíněným studujícím fotografem. :) Byl už podzim. Celkem kosa, ale on byl pohodový sympaťák a focení mě v závěru i celkem bavilo. Nakonec fotky nebyly ani tak hrozné, jak jsem čekala.

3. Co tě nejvíce baví na foto modelingu?
Především to, že často můžu být někým jiným. Navíc většina fotografů a vizážistek, které kolem sebe mám, jsou i celkem fajn lidi, se kterými se ráda setkávám.

4. Jaká je tvá nejoblíbenější fotografie a proč?
Těžké určit jenom jednu :) Protože k většině se něco váže. Ale vybrala jsem tuto.  Je to fotografie z projektu Noční focení / Noční město s Antonínem Podzimkem, Janem Čejkou a Milanem Kušiakem. Byl to zajímavý zážitek. :)

7. Stává se ti někdy, že nemáš náladu na pózování? Co děláš v takovém případě?
Když mám na focení kocovinu :D :D Občas se to prostě přihodí, aniž bych to nějak plánovala. Ale vždycky si říkám, že musím dostát svým závazkům.

8. Jaká je tvá vysněná fotografie?
Celkem zajímavě položená otázka. :) Asi taková, u které si budu moci konečně říct, že tam nevidím nic špatně :D

9. Máš nějakou negativní zkušenost s některým fotografem?
Myslím si, že mnoho fotografů bývá očerněno dost neprávem, ale bohužel jsem se s jedním zvláštním přístupem již také setkala. Na jednu stranu většina známějších umělců byla považována za exoty. Příkladem může být třeba absinthová vílá Manet. :)

10. Vím, že máš ráda růžovou barvu, kolik % růžového oblečení tvoří tvůj šatník? J
Ha ha :D Je fakt, že růžová mě obklopuje. Může za to moje práce v pinki.cz. Zvlášť na SS season je můj šatník tvořený růžovou asi ze 75%. Ale růžová je prostě krásná a hlavně se stále nosí ♥ Už se těším, až růžový trenčkot a kožíšek, vlastně i bundu, vyměním za růžové letní overalky a šatičky. Oh...Doufám, že se vám první zpověď kreativce líbila a budete se těšit na další!

Velice děkuji Han, že mi věnovala svůj volný čas a našla si chvilku na zodpovězení mých otázek.


Žádné komentáře:

Okomentovat