pondělí 15. května 2017

Jak se fotí poledance?Poledance je tanec na tyči, který se stal i moderní sportovní a taneční disciplínou. Nejde o striptérky, pánové a dámy, takže s chutí do článku.


Když jsem chodila na poledance, domluvila jsem svého kamaráda-fotografa, který byl tak ochotný a nafotil naše poledance pózy. Ne, že bychom neměly fotky z lekcí, ale jak můžete vidět na následujících fotografiích, je to velký rozdíl. 


Pokud rozdíl nevidíte, tak já vám ho povím. Na lekcích poledance jsem upocené, rozcuchané, bílé od mastku a rudé v obličeji. A navíc mobil není tak kvalitní jako zrcadlovka. 

Naštěstí můj kamarád Jan Matysek, se kterým jsem již fotila několikrát, nabídl své služby fotografa. O fotografovi:

Jan Matysek je hobby fotograf z Hradce Králové, se kterým jsem fotila fotografie s katanou a mám s ním i článek o urbex focení Opuštěná v opuštěném. Pokud jste článek nečetli a zajímá vás, tak doporučuji následující odkaz

Jan Matysek nefotí pouze portréty, ale má úžasné fotografie krajinek - pokud chcete vidět celé jeho portfolio, mrkněte ZDE

Focení poledance:

Při focení jsme se všichni pěkně zapotili. Nejenom my „holky na tyčích“, ale i fotograf, protože musel stihnout naše krásné pózy, dokud byly krásné. No, co vám budu povídat – bylo to velice vtipné focení. 

A výsledek můžete vidět tady:Jak se vám fotky z poledance líbí? Znáte tento sport/tanec?

Žádné komentáře:

Okomentovat