pondělí 8. května 2017

Neutrální líčení, které sluší všem!Nedávno mi jedna slečna řekla „tobě se to líčí, když ti sluší všechno. Mně nesluší žádné líčení.“ OMYL! Každá žena může být krásná. Každé ženě líčení sluší – jenom ho musí každá umět přizpůsobit na sebe. Dnes mám ukázku líčení, které sluší opravdu všem – ať máte oči zelené, modré, šedé nebo hnědé – toto líčení můžete bez problému využít! Líčení jsem použila při příležitosti nedávného pohovoru. Takže se dá použít jak na volný čas, tak i do práce. Co budete potřebovat? Pár produktů, které u sebe najde určitě každá žena. Ale co jsem použila já?Návod:

1. Na očištěnou pleť naneseme podkladovou bázi a po vstřebání hydratační pleťový krém. Následuje make-up a poté zamaskování nedokonalostí, které make-up nezakryl. Pokud potřebujeme, tak uděláme korekci obličeje pomocí korektorů nebo jinak barevného make-up (ztmavíme místa, která chceme potlačit a zesvětlíme místa, která chceme „vyzdvihnout“). 

2. Obočí jsem trochu zvýraznila pomocí tria od Oriflame na obočí. Ale tahle část záleží opravdu na vás (a stavu vašeho obočí).


3. Můžeme se vrhnout na líčení očí – začneme nanášet stíny od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Do vnitřního koutku jsem nanesla minerální oční stín Crystaline od zn. Mary Kay. Poté jsem nanesla hlavní stín, který vidíte téměř na celém oku – minerální stín v odstínu Granit od Mary Kay. Místo spodní linky jsem nanesla nejtmavší odstín Coffee od značky Maqpro, kterým jsem vystínovala vnější koutek oka. Všechny stíny jsem spojila do sebe, aby nebyly vidět přechody a nanesla jsem inkoustovou linku od essence. Na závěr jsem použila řasenku Mega Size od značky Eveline a přešla jsem na finální úpravy.


4. A finálními úpravami myslím zapudrování pleti, nanesení tvářenky a samozřejmě rtěnka nebo lesk na rty podle libosti. A pokud chcete dokonalý make-up po celý den a večer, tak doporučuji ještě fixaci pomocí fixačního spreje.
  

 

Produkty:

Make-up:

Podkladová báze Makeup Revolution
Hydratační krém Floré
Make-up Rimmel Match Perfection
Minerální pudr Mary Kay – odstín Ivory 1 a Ivory 2 (na korekci obličeje)
Tvářenka Sleek-> recenzi na tvářenku z Trio Sleek, najdete v mé recenzi

Oči:

Mary Kay minerální oční stíny v odstínech Crystaline a Granit,
Maqpro v odstínu Coffee,
Inkoustová oční linka essence,
řasenka Eveline Mega Size
Oriflame trio na obočí


Rty:

tužka na rty (z beauty boxu)Jak se vám líbí líčení? Souhlasíte se mnou, že sluší opravdu všem?

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články