pondělí 22. května 2017

Romantické květnové líčení s Dew PotsJe tu květen – měsíc zamilovaných, měsíc rozkvětu a měsíc, kdy stromy kvetou krásnou růžovou barvou. Takže menší inspirace na romantické květnové líčení bude právě narůžovělé.
Produkty:

Hydratační krém – Floré
Podkladová báze  - Dermacol
Make-up – Rimmel Match Perfection (odstín Porcelain)
Pudr – minerální rozjasňující pudr Sleek
Oční krém – Mary Kay proti stárnutí
Oční stíny – MeMeMe Dew Pots odstín Twiligh Bliss (zajímá vás recenze? Tady ji máte!)
Korektor pod oči - Mary Kay
řasenka – Eveline mega lashes  
konturovací tužka – Laura Geller Pour perfectionJak na to:

1. Nejdříve jsem na odlíčené oči nanesla oční krém. Po jeho vstřebání jsem nanesla pěnové oční stíny Dew Pots od značky MeMeMe. Vzhledem k tomu, že stíny hrají na očích různými odlesky, tak jsem nanesla pouze jeden odstín – takže nám odpadne stínování. 2. Nanesla jsem řasenku a ta dá – oči máme hotové :)

3. Poté jsem se vrhla na makeup – nanesla jsem hydratační krém, po vstřebání podkladovou bázi. Potom následoval makeup Rimmel Match Perfection v odstínu Porcelain (protože jsem běloba :D).

4. Následovala hydratace rtů a nanesení konturky – konturovací tužkou vyplníme celé rty! A co teď? Záleží, co máte za konturovací tužku. Já použila pouze tužku a bezbarvý lesk na rty na zafixovaní. Ale jeli libo rtěnku, můžete použít nějakou růžovou. 


Jak se vám finální verze romantického looku? Líbí se vám líčení? Znáte minerální oční stíny od MeMeMe?

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články