čtvrtek 11. května 2017

Tajemné lahvičky od MeMeMe – I. rozjasňovačeA je to tu zase – anglická značka MeMeMe se svými produkty. Tentokrát jsem si vzala na řadu jejich multifunkční líčidla v lahvičkách. Která to jsou a jak jde s nimi kouzlit? Čtěte dál…O značce:

O této značce jsem už psala v pár článcích:


Ale ve zkratce -> jde o anglickou dekorativní kosmetiku, která mě zaujala nejdříve svým vzhledem, poté svou pigmentací a výdrží. Jejich produkty jsou prostě božské! 


Na obrázku vidíte sklenky 4, ale v recenzi jsou jen dva produkty? Jakto? Nedjříve jsem chtěla napsat o všech lahvičkách najednou. Ale když jsem se rozepsala, zjistila jsem, že by to byl dlouhý článek. Takže jsem ho rozdělila na dva. První je věnovaný rozjasňovačům od MeMeMe a ten druhý je věnovaný barvám na rty a tváře (tekuté tvářenky s rtěnkou) od MeMeMe.

Beat the Blues

Začnu nejdříve v Čechách se známějším produktem, a tím je rozjasňovač pleti Beat the Blues. Mnoho blogerek tyto rozjasňovače přirovnávají ke konkurenční (známější a dražší značce) Benefit. Přesněji k produktu Benefit High Beam. Srovnání Beat the Blues od MeMeMe a High Beam od Benefitu najdete ve vlogu ZDE.

Mám doma dvě barevné varianty, protože každý odstín mám na jiné roční období. Najdete u mě odstín Oyster Gold a Pearl Pink. K rozdílům se vrátím za chvíli, nejdříve si probereme vzhled rozjasňovače Beat the Blues. 

Vzhled:

Jak můžete vidět na fotkách, tak rozjasňovače nejsou baleny v tubě, jak je to běžné u ostatních značek, ale najdeme je ve skleněných lahvičkách (podobně jako jsou laky na nehty). Aplikátor rozjasňovačů Beat the Blues jsou také stejné jako u laků na nehty, takže aplikace je velice jednoduchá.A teď se vrhneme přímo na odstíny:

Teplý odstín Oyster Gold je laděn do zlatého Šampaň tónu a je určen tmavé olivové pleti nebo pleti opálené. Na rozdíl od stříbřitě růžového Pearl Pink, který je určen světlé pleti. Já používám oba – Oyster Gold přes léto, kdy jsem lehce opálená a Pearl Pink po zbytek roku, kdy mám porcelánovou pleť. A jak rozjasňovač nanést?

Máte dva způsoby použití – já osobně nanáším rozjasňovač na lícní kosti, na kost na obočí, nad rtem a pod rty do jamky na bradě. Pokud nanesete pár ťupek Beat the Blues a hned důkladně rozetřete, můžete na místě vidět krásně přirozené jemné odlesky.

Pokud chcete viditelně výraznější lesk (například na party), tak stačí nanést pár ťupek rozjasňovače, chvíli počkat a až po chvíli rozetřít do ztracenaDruhý způsob je vmíchat trochu rozjasňovače do make-up a běžně se nalíčit – to doporučuji hlavně pro zašedlou a mdlou pleť.

Na srovnání produktu Beat the Blues a rozjasňovače od NYX se můžete podívat na blogu Archieve your dreams!

Závěr:

+ přirozené odlesky

+ snadná aplikace
+ kvalita vs. cena (oproti dražšímu Benefit High Beam)

- pokud nanesete hodně produktu, tak líčení vypadá flekatě        
- dostupnost

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články