úterý 2. května 2017

Tužky na rty Maqpro Paris a StageLine BarcelonaDlouho jsem neudělala žádnou recenzi na produkty na rty. Docela mi vybarvené rty chybí, takže jsem se rozhodla napsat o mých oblíbených konturách na rty. Jaké to jsou? To uvidíte v následujícím článku.StageLine a Maqpro – tyto značky spojuje jedna věc, a tou je oblíbenost u vizážistek a maskérek. Já se s těmito značkami setkala na rekvalifikačním vizážistickém kurzu v Praze. Pojďme se podívat na obě značky více zblízka.


 

Maqpro

Značka Maqpro Paris pochází z Francie a původně šlo o takovou rodinnou firmu, která se dostala do povědomí vizážistek z celého světa. Značka existuje už od roku 1982. Já osobně od této značky mám nějaké make-upy (tuhé i tekuté), minerální oční stíny, sadu rtěnek a také konturovací tužky. Právě na ty se podíváme trochu blíž.


Výrobce slibuje dlouhotrvající efekt a vysokou pigmentaci. Tužku u nás seženete za 259,- (velikost tužky je 12 cm).

Já mám dvě barevné varianty – 08 červený odstín a 10 natural. Oba můžete vidět na fotografii.  Tužky na rtech vydrží opravdu dlouho a má skvělou pigmentaci. Na fotkách vidíte vždy jednu vrstvu tužky. Odstín natural dost napodobuje odstín rtů, takže se hodí jako podklad snad pro všechny rtěnky. Červený odstín tužky dávám někdy i pod lesk na rty, aby mi vydržela krásná pusa po celý den.

Závěrečné hodnocení:

+ pigmentace
+ dlouhotrvající efekt
- cenaStage Line Barcelona

Druhá značka trochu klame tělem – abych to uvedla na pravou míru, jde o řadu StageLine od španělské firmy Laurendor. Tato kosmetika je určena hlavně profesionálním vizážistům a maskérům. Z českých vizážistů ji používá například Lukáš Veselý.


Od Stage Line mám hned tři odstíny z nabízených 9 variant. Cena je 139,- Kč za balení 18 cm tužky.


A výrobce slibuje snadnou aplikaci a roztírání, dobrou pigmentaci a výdrž bez vysušování rtů.


Jde o jemné konturovací tužky, které se vážně jednoduše aplikují a roztírají. Tužky obsahují přírodní oleje, takže rty nejsou vysušené. Tužky i dlouho vydrží (řekla bych, že dokonce déle než Maqpro).

Závěr:

+ pigmentace
+ dlouhotrvající
+ výběr z odstínů
+ cena vs. velikost

- dostupnost (eshopy) 

 

Maqpro vs. StageLine Barcelona

A kdybych si měla vybrat mezi těmito dvěma značkami, tak volím rozhodně Stageline Barcelona. Důvod? Jejich tužky na rty vydrží déle (jak na rtech, tak i jako balení). Jsou hodně pigmentové a zároveň skvěle drží i na těle jako maškarní barva. Za mě tedy Stageline!  
Jak se vám líbí následující dvě mini recenze produktů v Čechách méně známých značek? Chcete další recenze těchto značek? Který odstín by u vás zvítězil?  

2 komentáře:

  1. Tyto značky jsem vůbec neznala, dosud jsem na pusu používala pouze rtěnky či lesky, žádnou tužku jsem nikdy nevyzkoušela. Spíše teď koketuju s myšlenkou nechat si udělat takovýto permanentní make-up rtů, docela mě to láká. Líbí se mi, že rty vypadají stále upraveně a není nutné se neustále přemalovávat apod. Zajímalo by mě, jaký je váš pohled na permanentní make-up?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Sestřenka permanentní makeup dělá a vypadá to opravdu pěkně, al já bych do toho nešla. Líbí se mi, že se můžu kdykoliv nalíčit podle sebe. Můžu kdykoliv změnit barvu rtů. S permanentním make-upem to moc nejde. A hlavně je důležité vybrat někoho, kdo to opravdu umí a používá kvalitní materiál.

      Vymazat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články