čtvrtek 22. června 2017

5 TOP produktů, bez kterých léto nepřežijiMáme tu léto. Sluníčko, koupání, grilování a letní párty a festivaly. Léto plné zábavy, cestování a samozřejmě mnoho spálenin, škrábanců a chlorované vody. Bez jakých produktů si neumím představit léto? Tady jsou…

Zdroj: Raw pixels

1. opalovací krém

Ano, bez opalovacího krému by to přes léto nešlo. Nejsem příznivcem smažení se na sluníčku, ale spálit se můžeme i při venkovním sportování nebo práci na zahradě. No a o opálení na koupališti ani nemluvě. 

Takže první produkt, bez kterého bych nejela na žádnou dovolenou, na výlet ani na koupačku je samozřejmě kvalitní opalovací krém. 

Zdroj fotky: Tomas Salas

Naštěstí nepatřím mezi typ, který má citlivou kůži, takže se nebojím experimentovat nebo kupovat levnější opalovací krémy. Mezi moje oblíbené patří například Nivea osvěžující mléko na opalování nebo  voděodolné mléko na opalování od Dermacol. Mamka má nejraději olej na opalování od značky Garnier.

 

2. Přírodní olej na obličej

Sice pleť vypadá přes léto pěkně i bez kdo ví jakých úprav, ale i tak pleť potřebuje péči. Vzhledem k tomu, že se v létě potápím v chlorovaném bazénu nebo ve slaném moři, obličej je více vysušený. V létě se také více potíme, což pleti na kráse nepřidá. Neobešla bych se bez přírodního oleje, který samozřejmě nemusíme používat pouze na obličej. Já si oblíbila bio kokosový olej od značky Saloos bez parfemace nebo bio kokosový olej značky Sefiros, který někdo používá i na vaření.  

Zdroj fotky: Sara Kauten

Pokud dáváte přednost raději arganovému oleji, tak doporučuji Arganeol, na který jsem psala recenzi (recenzi najdete ZDE)  začátkem dubna letošního roku. A mimochodem, i když arganový olej používám pravidelně, stále mám polovinu lahvičky – té lahvičky, kterou jsem recenzovala.

 

3. BB krém

V létě se celkově méně líčím – nevím, jestli je to tím, že pořád se něco děje, kde by makeup nevydržel perfektně nebo mám raději přirozenost opálené pokožky. Ale prostě v létě u mě makeup nenajdete. Místo běžného krycího makeupu používám lehké BB krémy, které hydratují, chrání před UV zářením a sjednocují pleť. 

Jaký BB krém používám? Dříve jsem používala BB krém od Eveline pro světlou pleť, který jsem si velice oblíbila, ale bohužel ho již nevyrábí. Takže jsem přesedlala na japonské BB krémy ze zahraničí nebo BB krém od značky Manufaktura.

 

4. Sprej do bot a nohy

Léto, balerínky a nohy bez ponožek nebo se silonovými ponožkami - smrádeček zaručený. Takže dalším produktem, bez kterého bych nemohla být je osvěžující voňavý sprej do bot. Tady mám více favoritů, ale ráda se s vámi o ně podělím.

Zdroj fotky: Josh Post

Spreje do bot:
V poslední době jsem si oblíbila Pohlcovač pachů do bot od značky Eurona Cerny. Jde o malou 50 ml lahvičku, kterou si můžu vzít kdykoliv s sebou. 

Spreje na nohy:
Ty používám samozřejmě chladivé a exoticky nebo citrusově vonící – jako například Avon Foot Works chladivý sprej na nohy nebo Revitalizační sprej na nohy Feet-Up Oriflame.        

 

5. Pěna na holení

A posledním výrobkem, bez kterého bych léto (a nejenom léto) nepřežila je pěna nebo gel na holení. Přeci jen hladké nohy vypadají v plavkách o dost lépe než ty přírodní. A které pěny na holení používám nejraději já? Na prvním místě jsou u mě voňavé gely na holení od značky Balea. Jenže značku Balea seženu jen v drogerii DM, kterou nemám vždy po ruce. Takže někdy sáhnu po gelu na holení Gillette Satin Care Dry Skin.

Zdroj fotky: Viliman Viliman


Samozřejmě mám více produktů, bez kterých bych léto nepřežila. Ale tohle je výběr pěti z nich. Jaké jsou vaše nejoblíbenější produkty, bez kterých léto nepřežijete?

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články