čtvrtek 1. června 2017

Aqua woman s Makeup RevolutionLéto je tady a s ním i hromada festivalů, koncertů, pikniků a letních večírků. Přes léto jsme hravější, zábavnější a odvážnější – pojďte se odvázat i při líčení. Dneska Aqua woman s Makeup Revolution.Co jsem použila: 

Blíže k produktům:

Oční krém – proč? Má to více důvodů:

  1. nejsem už nejmladší, takže eliminuji možnosti vrásek, dokud to jde
  2. oči potřebují také péči
  3. oční krémy beru i jako podklad, když nemám podkladovou bázi po ruce

A proč zrovna oční krém od Manufaktury? Protože krásně zklidní oči a oční okolí, eliminuje otoky pod očima a zároveň příjemně chladí. Zamilovala jsem si ho – a brzy se můžete těšit na recenzi. 

O paletce Beach and Surf palette od Makeup Revolution jsem již psala recenzi (najdete ji ZDE). V květnu byla tahle paletka mou nejpoužívanější a nejoblíbenější (podle toho tak vypadá :D). Značku Makeup Revolution najdete v drogerii Teta, ale tuhle paletku jsem tam nenašla. Nejlevnější Beach and surf palette od MUR najdete na Srovnavame.cz. 

Řasenku Eveline jsem používala poměrně často, protože jsem jich měla slušné zásoby. Bohužel se tyto zásoby pomalu ale jistě vytratily a shánět novou nebudu. Chce to změnu. Ale pokud chcete výraznější řasy bez žmolků a slepení, tak doporučuji. 

Ano, zase je tu inkoustová oční linka. Proč? Protože ji miluji – vydrží celý den, nedráždí oči, snadno se odličuje a hlavně má štěteček, kterým se opravdu snadno nanáší. Dříve jsem ji kupovala v drogerii Teta, ale poslední dobou ji tam nemohu sehnat. Takže vyhrává internet - pokud i vy dáváte přednost eshopům a chcete nejlevnější cenu inkoustové oční linky Essence, mrkněte na srovnávač.

 

Návod – jak na to:

Vždycky popisuji kompletní nalíčení, ale dnes se zaměříme pouze a jenom na oči. Začneme nanesením očního krému na vyčištěné a suché oční okolí. Krém naneseme nejenom pod spodními řasami, ale i na víčka až k obočí (většinou nanesu i na obočí). 

Po důkladném vstřebání krému jsem nanesla do vnitřního koutku oka nejsvětlejší oční stín z paletky MUR Beach and Surf – máslový světle růžový odstín (1). Vnější koutek jsem vystínovala pomocí tmavšího bronzového odstínu (2) ze stejné paletky.


A zaujal mne i máslový tyrkysový odstín (3), který má drobné šupinky. Tento odstín jsem nanesla ťuknutím prstu na střed víčka. Líčení vypadalo dobře, ale chtěla jsem něco trochu jiného než klasiku, takže jsem tyrkysový stín nanesla i na oční kost pod obočí. 


No a co teď? Chce to linku – místo spodní linky jsem použila tmavě modrý máslový stín z paletky MUR Beach and Surf. A nebylo by to ono bez mé oblíbené inkoustové linky od Essence, kterou jsem použila na vrchní linku.

A už stačí jen zakončit pomocí řasenky od Eveline. 

Tadáááá - líčení je hotovo. Co na něj říkáte? Líbí se vám?


Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články