čtvrtek 8. června 2017

Focení bláznivé Harley QuinnNa tohle focení jsem se hodně dlouho těšila. Kostým Harley jsem si dělala sama a mám ho od loňského halloweena, kde jsem ho bohužel nepoužila. 


S mou (pro mě hrdinkou) Harley jste se mohli setkat už ve článku Extreme makeup – líčení Harley.
V novém článku bude pouze focení kostýmu s novou fotografkou.


Kdo fotil:

Fotila tentokrát jedna talentovaná slečna, která se focení věnuje už léta a bydlí kousek ode mě. Jmenuje se Andrea Skřivanová a na její portfolio se můžete podívat na následujícím odkazu – ZDE.

Fotí nejvíce portréty, ale můžete u ní najít i fotografie z různých akcí nebo kalendář Hrady a zámky ČR. Její fotografie se mi líbí, protože jsou emotivní, mají příběh a jsou krásně upraveny tak, aby to zbytečně nerušilo, ale fotku zdokonalilo.

 

Kde se fotilo:

Fotily jsme na opuštěném koupališti, o které jsem vám již také psala v sekci URBEX. Dokonce jsem tu fotila i s Honzou Matyskem ve článku Opuštěná v opuštěném.

Foto: Inka (domácí archiv)

 

Harley Quinn: 

Pokud o Harley slyšíte poprvé, tak jde o komiksovou postavičku z DC Comics, která se v roce 2016 dostala na plátna kin díky filmu Suicide squad (Sebevražedný oddíl). Komiksový nadšenci ji znají trochu více a trochu déle.


Harley byla nejdříve psycholožkou v Arkhamském ústavu známá pod jménem  Harleeen Quinzel. Tady se potkala s Jokerem, kterého studovala a beznadějně se do něj zamilovala. A jak už to tak bývá – pomohla svému miláčkovi uprchnout z ústavu. Od té doby už pod jménem Harley Quinn byla královnou Arkhamského podzemí – pravou rukou Jokera. Ale teď už pár fotografií a menší povídání o Harley.

Nejdříve jsme udělaly pár klasických portrétovek Harley (no, spíše cosplay portrétovek). "Harley Quinn, vlastním jménem Harleen Quinzel je neobyčejnou ženou, která se narodila do velmi nespořádané rodiny problematických podivínů. Její matkou byla velmi manipulativní a nepřející existence, která se svou vlastní dcerou nikdy nebyla zcela spokojena. Její otec také nebyl žádným idolem, neboť se jednalo o sňatkového podvodníka, který se ze svých ženských obětí snažil vymámit finanční prostředky pomocí svého osobitého "šarmu" (mezi námi, o žádného krasavce se bůh ví jak nejednalo)." (zdroj: postavy.cz) 

Bláznivá Harley:

Ale vzhledem k tomu, že je Harley tak trochu vyšinutá, tak jsme přidaly trošku „crazy“ výrazy.
"Sice je od přírody milá, sladká a jemná žena, avšak její demence a pochmurný stav přináší vše, co si jen Joker ke svým manipulativním hrátkám může přát. Sama se tak stala jeho hřištěm, jeho hračkou. Odepsatelnou hračkou." (zdroj: postavy.cz)


No a nakonec jsme zkusily i něco s dýmovnicí.
Co myslíte? Jak se vám líbí kostým? Co říkáte na fotky – která je vaše nej.?

Modelka, kostým, líčení: Inka
Fotografie vč. úprav: A. Skřivanová

Žádné komentáře:

Okomentovat