pondělí 26. června 2017

Malý zázrak na vlasy – hravý Wonder BalmDalší podivuhodný zázrak na vlasy – tentokrát od značky Percy & Red. Balzám chrání před slunečními paprsky a používá se i jako ochranný balzám při fénování, žehlení a dalším vlasovým úpravám. Jaká je skutečnost?


V minulém článku jsem se věnovala vlasům – tedy přesněji řečeno o odrosty. Dnes se podíváme opět na vlasy – tentokrát ale na jejich péči a styling.

Tento malý zázrak jsem našla v Beauty boxu, o kterém si můžete přečíst ve článku 6 produktů z Británie. V tomto boxu bylo to nejlepší z Anglie, takže značka Percy a Reed je ryze anglická značka. Těšila jsem se na vyzkoušení a konečně jsem se dostala k napsání článku.

 

Něco málo o značce

První kadeřnický salon Percy & Reed byl otevřen v roce 2007 a od té doby se stal vyhlášeným podnikem celebrit. Pokud se podíváte blíže, pochopíte proč. Paul Percival je perfektní kadeřník, který se staral o vlasy ikon jako Cheryl Fernandez a Will Young. 

Adam Reed je vlasový genius, který se stará o celebrity jako je Jools Oliver, Sophie Dahl, Elle Claire, Marie Claire.Co říká výrobce

„Tento zázračný balzám pečuje o Vaše vlasy a připravuje na dokonalý styling. Je to vše, co potřebujete pro krásné, zdravě vypadající a bezchybné vlasy.  Wonder Balm ulehčí stylingový proces, což vám poskytne větší kontrolu nad vlasy a lepší výsledky…“

A teď já :)

 

Vzhled

Nejdříve mě zaujal vzhled, protože je takový hravý. Připomíná mi komiksové příběhy – hravé, barevné, zajímavé. 
Vlastnosti

Podle výrobce se dá výrobek aplikovat několika způsoby:

  • samostatně jako základ před stylingem vlasů
  • použití do vlhkých vlasů od kořínků po konečky
  • použití na zničené konečky
  • může být použito na vysušené vlasy jako péče

Dost koukání a čtení o přípravku, jdeme zkoušet. Přípravek má tekutější formu, což mi ze začátku trošku dělalo potíže při aplikaci přímo na vlasy. Ale časem jsem si na to zvykla. Krém je průhledný a příjemně něžně voní.


Mám jemné a hodně dlouhé vlasy, takže se u mě styling zužuje pouze na fénování, žehlení a různé drdoly, copánky a culíky. Takže jsem většinou zkoušela Wonder Balm na čerstvě umyté vlasy. Do vlhkých vlasů jsem po celé jejich délce nanesla trošku přípravku Wonder Balm.  Musím říct, že vlasy se česaly o dost lépe než jen při použití kondicionéru. Přijde mi, že přípravek od Percy a Reed vlasům dodal i lesk, což se určitě cení. 

 

Závěr:

Doporučuji všem, kteří mají problémy se svými vlasy. Takže asi každé ženě :D 

Ne, opravdu. Vlasy vypadají lépe již po prvním použití. Účes perfektně drží tvar a vlasy jsou plné života a něžné jarní vůně (nevím, co v balzámu je, ale opravdu to voní jako rozkvetlá louka).

Bohužel jsem tento balzám nenašla na českém eshopu, ale dá se sehnat na několika zahraničních eshopech. Cena se pohybuje okolo 18 £.

A zjistila jsem, že Wonder Balm zaujal i nejednoho chlapa :D Ano, přesně tak! Na mužskou reenzi se můžete podívat ZDE.


+ lesklé vlasy

+ účes vydrží déle

+ vůně produktu

- dostupnost mimo ČR  

Znáte tuto značku? Setkali jste se s tímto nebo podobným zázrakem na vlasy?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články