pondělí 5. června 2017

Pečujeme o ruce s tianDe


V minulém článku jsem s tianDe objevovala kouzlo Tělové soli s medem a broskví a zázračný hlemýždí sliz na obličej. Dnes se budeme věnovat opomíjeným rukám. Dnes se můžete společně se mnou podívat na změkčující krém na ruce Slaviton.  
O značce:

Jde o přírodní kosmetiku z Tibetu, kterou v České republice můžeme nakupovat od roku 2012. Samotná kosmetika vznikla ale dříve – založená byla v roce 2009 v Barnaulu v srdci Altaje. tianDe je hodně používaná i pro wellness nebo léčebné účely.

Pokud Vás značka zaujala, tak mrkněte i na předchozí článek Péče o tělo a pleť s tianDe. Ve článku najdete recenzi na Pleťový krém s mucinem z hlemýžďů a Tělovou sůl s broskví a medem. 

 

Změkčující krém na ruce Slaviton

cena: 52,- Kč za 30 g (koupíte ZDE

co říká výrobce: „Krém z Řady Altai Sacral účinně změkčuje kůži. Je ideální pro ošetření loketní oblasti, kde nejsou prakticky žádné mazové žlázy a přírodní tuková vrstva. Díky tomu, že složení mimo jiné obsahuje i extrakt z jírovce maďal (koňského kaštanu), krém ocení zejména ti, kteří trpí syndromem "ledových rukou" kvůli zhoršenému oběhu krve. Ledové ruce nemají šanci.“

A teď já…

 

Vzhled:

Krém na ruce najdete v praktickém cestovním balení – podle výrobce jde o úsporné balení v sáčku. Sáček je sice fajn, protože ho opravdu můžete dát do jakékoliv kabelky či brašny, ale na druhou stranu mi přijde, že je v sáčku produktu zbytečně moc. Kdyby tianDe dělal menší sáčky, udělal by lépe. Proč? Když sáček otevřete, tak ho znovu už nezavřete. Přitom je v něm produktu na víc použití.

 

 

Vlastnosti krému Slaviton:

Změkčující krém Slaviton je primárně určen na změkčení rukou, ale myslím, že se dá použít i na chodidla nebo ztvrdlou kůži v oblasti loktů či kolen. Já osobně to tak vyzkoušela :D 

Krém má lehkou konzistenci, příjemně se roztírá a rychle se vstřebává. Na rukách mám po nanesení takový hebký filtr – řekla bych, že to je jako kdybych na sobě měla neviditelné hebké rukavičky. 

A samozřejmě nemůžu vynechat vůni – Slaviton voní samozřejmě po bylinkách. Z rukou cítím nejspíš mix heřmánku s propolisem.


A účinky krému po nanesení? Cítím, že mám hebké ruce, které krásně voní. Zároveň cítím na rukách takový zvláštní hebký film, který nemastí. 


 No a dokonce jsem se u výrobce dočetla, že krém Slaviton bojuje proti studeným rukám. Ano, pokud máte špatné prokrvování končetin jako já, tak víte, o čem mluvím. Ledové ruce, nohy a většinou i nos – to je znak špatného prokrvování. Slaviton obsahuje extrakt z koňského kaštanu (jírovec maďal), který právě proti špatnému prokrvování bojuje. A opravdu tomu tak je. Po třech dnech pravidelného používání cítím, že mám ruce teplejší.     

A jak se vůbec krém používá? Úplně jednoduše – stačí nanést na čistou a suchou pokožku rukou (popřípadě na všechna suchá místa)

 

 

Závěrečné hodnocení:

Změkčující krém na ruce je velice příjemný a účinný, ale bohužel mi přijde neuzavíratelné balení zbytečně velké. Sice koupíte produkt za skvělou cenu, ale buď musíte vše spotřebovat najednou, nebo sáček zavřít pomocí nějaké sponky.

+ hydratace

+ příjemná bylinková vůně

+ změkčení suchých a ztvrdlých míst na pokožce

- zbytečně velké neuzavíratelné balení

Používáte krémy na ruce? Znáte značku tianDe?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články