pondělí 12. června 2017

Rty k nakousnutí s Rimmel – recenze Oh my glossV dubnu jsem se zapojila do soutěže na facebooku o lesk na rty od Rimmel London Oh my Gloss. Vyhrála jsem a tento lesk mám doteď doma – pojďme se na něj blíže mrknout…Lesk jsem vyhrála na FB stránce Beatybook – portálu, který se zaměřuje na krátké recenze registrovaných uživatelů. Najdete tu výrobky od pečující kosmetiky, ale i kosmetiku dekorativní. Ale dost povídání – pojďme na recenzi lesku na rty. Kvůli tomu jste tady, ne? :)Rimmel (Rimmel London) 


„Get the London Look“ -> už víte?

Jde o anglickou značku, kterou založil Eugene Rimmel v roce 1834, kde jinde než v Anglii (v Regent Street v Londýně). Známými tvářemi Rimmel byla v minulosti například Holly Willoughby.  Současnou tváří značky je například Georgia May Jagger (dcera hudebníka Micka Jaggera), supermodelka Coco Rocha nebo modelka Kate Moss, která již tváří Rimmelu kdysi byla. 


Rimmel Oh my Gloss

Cena: 80-130 Kč (pokud chcete lesk Oh my Gloss za nejnižší cenu, mrkněte na Srovnavame.cz)

Co říká výrobce: „Vůbec poprvé Rimmel London přidal do složení arganový olej.
Formule zaručuje až 6 hodin fantastické barvy, lesku, komfortu a hydratace pro tvoje rty.
Lesk je obohacen o vitamin E. Chytrá ‘Gloss Lock’ technologie zajistí vysoký dlouhotrvající 3D lesk.
Oh My Gloss! zaručuje nelepivý, lehký a příjemný pocit na rtech.“
Zdroj: us.rimmellondon.com

A teď já - můj názor

Líbí se mi široká škála barevných odstínů lesku – můžete si vybrat až z 12 odstínů. Nejčastěji v růžových odstínech, ale najdete tu i pár lesků do červena nebo do fialova. Ale pozor – jenom 5 z těchto odstínů se řadí do kolekce Rity Ory. V kolekci této zpěvačky jsou odstíny #150 Glossaholic, #330 Snog, #500 Ooh La La, #530 Go Gloss or Go Home a #120 Non-Stop Glamour

Já vyhrála odstín Modern pink, který do této kolekce sice nepatří, ale i tak je poměrně oblíbený (podle vyhledávačů).  

Vzhled:

Lesk najdete v klasickém průhledném podlouhlém balení, které je zakončeno asymetrickým zavíráním. Pěnový aplikátor je na konci plochý, takže pro větší rty ideální – pro menší už tak moc ne. 


Vlastnosti:

Na internetu jsem četla pár recenzí o tom, jak hrozně tento lesk smrdí. Trochu jsem se toho děsila, ale není to pravda. Nevím, jak ostatní odstíny, ale Modern pink má neutrální zápach i chuť


Na rtech nelepí a není skoro cítit. Barva Modern pink je docela neutrální, jak můžete vidět na fotografiích. Takže bych ho doporučovala k výrazným očím nebo prostě těm, které nemají rády výraznou pusu. 

Vidíte tam ten drobný shimmering? Rty díky němu vypadají zdravě a šťavnatě.

  
Nevím, k čemu je dobrý v lesku ten vitamin E, protože žádný efekt zlepšení rtů se nekoná ani po delším pravidelném používání. Nepřijde mi ani, že by lesk kdo ví jak hydratoval. 

A jaká je výdrž? Výrobce slibuje 6h, ale bohužel tak dlouho nevydrží. A to i když se snažím nejíst a nepít :D

Závěr:

Víte, že lesky moc nemusím, ale sem tam po nich sáhnu (když mám výrazné oči nebo v létě, když nechci rtěnku). Oceňuji neutrální vůni i chuť lesku, stejně jako širokou škálu odstínů. Líbí se mi i to, že lesk extra nelepí, ale na druhou stranu je jeho výdrž hrozně mizerná. Stejně tak nevidím žádnou hydrataci nebo účinek vitaminu E, který je v lesku prý obsažen.

+ výběr odstínů

+ nelepí

+ neutrální vůně a chuť

- výdrž

- nehydratuje

- cena vs. kvalita

 Máte zkušenost s Oh my gloss lesky? Jaký odstín u lesků na rty preferujete?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články