pondělí 10. července 2017

10x z červnového brandnooz boxu

Máme tu další měsíc a s ním i další "žravý box". Copak v něm teď v létě asi bude?

Pokud jste pravidelnými čtenáři mého blogu, tak jistě víte, co brandnooz boxy jsou. Pokud jste tu noví, tak vás vítám a zároveň vám brandnooz box trošku představím.


Jde o mystery nebo-li tajemný box plný jídla. Zaplatíte určitou sumu za zelený box, ve kterém vás čeká několik překvapení v podobně jídla, pití a pochutin. pokud vám bylo 18, můžete si zaškrtnou políčko, že vám může v boxu přijít i alkoholický produkt.

Cena boxu je 279,- Kč na jeden měsíc (Nezávazně spolu), ale můžete si zakoupit i levnější verzi "Celý rok spolu", což je vlastně 12 boxů na 12 měsíců za 249,- Kč za měsíc.

⇒   Brandnooz boxy můžete koupit ZDE.   ⇐


Ale zpátky k našemu červnovému boxu. Co všechno obsahoval box plný léta?Začnu pitivem, protože pitný režim je nejenom v létě hodně důležitý.


Big Shosk! Spritz


Jde o limitovanou letní hořkosladkou edici, která se prý dokonale hodí pro letní žhavé dny. Samozřejmě jde o energy nápoj, takže vám dodá i notnou dávku energie. Mně osobně tato příchuť moc nezaujala, ale chlapům přišla vhod.


Cena je 36, 90 Kč a jde o klasickou plechovku o 0,5 l.


Avanti Kir Royal

Tak tohle mě hodně zaujalo. Avanti jsem si v poslední době docela oblíbila, ale tuto verzi Kir Royal jsem ještě neviděla. Spojení černého rybízu a šumivého vína vytvořilo Avanti Kir Royal.


A vzhledem k tomu, že bych to lépe popsat neuměla, tak:
"Kouzlo bublinek ve spojení s charakteristickou chutí a vůní černého rybízu je inspirováno drinkem, který stvořil poválečný starosta francouzského města Dijon – Félix Kir. Ten propojil dva nápoje svého regionu – skvělé burgundské a rybízový likér."

 Cena tohoto nápoje je 79,70 Kč za 0,7 l.


Mirinda Ananas vs. Meloun

Tak tenhle souboj chuti musel nějakým způsobem ovlivnit každého. Mirinda rozjela kampaň - souboj chuti, ve které můžete vidět dva účastníky - ananas a meloun. Oba natáčí videa své přípravy na konečný souboj a oba mají své zastánce i odpůrce.Která chuť je ta vaše? Ja se musím přiznat, že obě mi přijdou takové dost chemické. A z melounu cítím hrušky nebo něco takového. Nevím, asi bych si znovu ani jednu příchuť nekoupila.

Hřušková Mirinda mi chutnala o dost více!

Pitivo máme shrnuté a teď se vrhneme na další pochutiny a dobroty do domácnosti.


JOJO Mixle Pixle mini

Mixle Pixle je na trhu už nějakou tu dobu a občas si je kupuji, když mám "žravou". JOJO udělalo novinku - jedná se o zmenšeninu klasických Mixle Pixle bonbonů. A? Raději sáhnu po velkém balíčku. Ty malé kousky se špatně jí a člověk si je moc nevychutná.


Cena je 9,90 Kč za 42 g.


KitKat extra milk and cocoa 

Lehká oplatka, delikátní čokoláda - KitKat. V čem je jiná? Jde o vylepšenou verzi, která má v sobě více mléka a kokosu. A chutná vážně báječně!Cena: 12, 90 Kč za 41,5 g (4 dlouhé kousky)


Cheetos peanut

Křupky jsou tady! K dostání v arašídové, sýrové nebo kečupové verzi. Já měla v boxu klasické arašídové, které mi stejně chutnají nejvíce. A byly hned pryč :DCena balíčku je 25, 90 Kč


Vitana farmářská polévka - rajská

Od Vitany jsme farmářskou polévku v balíčku už sice měli, ale i tak jsem ráda, že mám další. Už jsem zkusila Bramboračku a Čočkovou. A těším se na rajskou, protože ta je moje nej! Tyhle polévky jsou rychlé, syté a neobsahují přidaný glutamát, palmový olej ani žádná barviva či aromata.Cena polévky je 29,90 Kč a z jednoho pytlíku vykouzlíte 4 porce.


Vitana štáva k masu

U značky Vitana ještě zůstaneme. Vitana udělala novinku - a tou jsou šťávy k masu, které mají gelovou konzistenci a mají okořenit a zároveň zahustit omáčky. Na trhu můžete sehnat šťávu na Čínu nebo šťávu k masu.Cena je 24,90 Kč


Hellmann´s Tatarská omáčka Delikátní

Tatarská omáčka se v létě hodí hlavně ke grilovaným masům nebo party talířům. Nová receptura tatarky zajišťuje pouze vejce od volně pobíhajících nosnic, krémovou konzistenci, kvalitní řepkový olej a bohatý obsah zeleniny.Cena je 59, 90 Kč.

Celková hodnota boxu byla tedy okolo 300 Kč.

Tak co - jak vám zachutnal tento box?


Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články