sobota 15. července 2017

Poznej stylový dárek pro muže - zlatý box na jídloDlouho jsem se nevěnovala mužům – tedy přesněji řečeno dárkům pro muže. A to je na čase napravit. Dnes jsem se rozhodla napsat recenzi na zlatou krabičku na svačinku. Proč? Protože toto téma je velice aktuální hlavně v létě, kdy hodně cestujeme…Krabičku mi dodal eshop Forgents.cz, o kterém jsem Vám už psala. V minulém článku jsme si společně mohli připít s whiskovými skleničkami s vtipným nápisem „HALF/FULL“.
 
Sklepnička měla u chlapů veliký úspěch, tak jsem se rozhodla potěšit vás dalším tipem na dárek.

 

O eshopu:

Eshop Forgents.cz se zaměřuje pouze na mužské osazenstvo. Takže pokud chcete originální a zajímavý dárek pro svého miláčka, taťku, dědečka nebo kamarády, není problém. Mě osobně zaujala sada na péči o tetování, protože sama tetování mám a vím, jaká je to starost hlavně při hojení. Ale tento eshop není pouze pro alternativní pány. Každého chlapa určitě potěší sada na mokré holení nebo prkénko na skládání triček a košilí.

A na eshopu najdete mnohem víc.

 

Krabička na svačinu – zlatá

 

Základní informace:

cena:  původně 570 Kč (nyní 550 Kč)
výrobce: Gentlemen´s Hardware
materiál: hliník
rozměry krabičky: 170 x 115 x 50 milimetrů
verze: zlatá, stříbrná
Zdroj fotky: Forgents.cz
co píše výrobce:

„Kovová krabička na svačinu Gentlemen's Hardware je perfektní do školy, do práce, ale i na cestování. Vezměte si oběd s sebou a vypadejte u toho skvěle.“

⇒   Zlatou krabičku na svačinu můžete koupit na eshopuForgents.cz   ⇐ 

 

Moje hodnocení:

Krabička přišla opět zabalená tak, aby nedošlo při přepravě k poškození. Jak můžete vidět na fotografii, svačinová plechová krabička byla zabalena do papírové krabice vycpané dřevitou vlnou. Takže se nemusíte bát škrábanců nebo promáčklin na hliníku. 


Jak už jsem psala v úvodu, krabička je vytvořena z hliníku. A na eshopu Forgents.cz můžete vybrat mezi dvěma barevnými variantami – teplá zlatá nebo chladná stříbrná.  Vzhledově vypadá krabička pěkně a kvalitně. Na vrchním víku najdete motivační nápis „The Adventure Begins“. Na boku krabičky je vyražen výrobce krabičky – tedy Gentlemen´s Hardware.


Krabička je velice lehká a velikostně tak akorát. Vleze se do každého batůžku nebo kabelky, ale zároveň je dostatečně velká na výbornou a vydatnou svačinku. Do krabičky se vejdou 4 toastové chleby, cereální svačinka se zeleninou pro slečinky anebo svačina pro pořádného chlapa. 

Svačinka pro slečinky, ale i pro drsné chlapáky...

Proti vypadnutí jídla z krabičky chrání dva krajní klipy, které na sobě mají černou protiskluzovou gumu. Pokud krabičku správně zavřete, nemusíte se bát vypadnutí nebo vylití svačiny (pokud máte raději tekutější formu jako jogurty apod.). 


A jaká je údržba boxu? Není určený do mikrovlnky ani do myčky na nádobí, takže se musí omývat ručně. Ale nebojte se, krabička se velice dobře a rychle myje. Takže žádný strach.
Závěr:

Kvalitní krabička z hliníku potěší určitě každého muže, který má rád drobnosti a dbá na svůj styl. Plechovou krabičku, ať už ve zlaté nebo stříbrné barvě, doporučuji všem stylovým mužům, kteří rádi táboří, cestují nebo mají rádi domácí stravu v práci. 


Váš miláček může vypadat elegantně a stylově i při svačení na dobrodružné výpravě nebo výletě. 

Jak se vám krabička líbí? Ocenil by něco takového váš miláček, kamarád či otec?

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články