čtvrtek 20. července 2017

Líčení s barvami na rty - sexy nebo romantický look?Pamatujete si barvy na tváře a rty od značky MeMeMe. Hodně z vás si psalo, jak tyto barvy vypadají na rtech – takže tady to je. Buď odvážná a sexy s Cherub´s Blush nebo nevinná a romantická s Cupid´s Kiss…

Pokud sledujete můj blog, tak už značku MeMeMe znáte. Pokud jste nováčci, tak doporučuji mrknout na některou z mých recenzí na tuto značku.O značce:


Ale ve zkratce – jde o anglickou dekorativní kosmetiku, která mě uchvátila vzhledem svých produktů, vysokou pigmentací a barevnými odstíny. Používá ji mnoho vizážistek, protože jde o kvalitní, ale cenově dostupnou značku. A hodně blogerek i samotných vizážistů přirovnává MeMeMe k dražší a známější značce Benefit.

Neříkám, že má MeMeMe všechny své produkty jako Benefit. Ale například mnou recenzované barvy na tváře a rty jsou podobné barvám od Benefit.

Ale teď už k samotnému líčení.


Líčení s Cherub´s Blush

Jak už jsem psala v recenzi na Cherub´s Blush – jde o tmavě višňový odstín, který voní po růžích. Takže si mě tento produkt hned získal, protože miluji růže. V recenzi jsem psala o vlastnostech a vzhledu produktu, ale dnes se zaměříme spíš na líčení s tímto produktem.

 
Myslím, že Cherub´s Blush je ideální pro ženy a dívky, které mají rády výraznější sexy look. 

 

Cherub´s Blush vs. Benetint

A jak už jsem několikrát zmiňovala. Hodně lidí srovnává Benefit s MeMeMe. I tento odstín není výjimkou. Jak vidíte na vypůjčené fotografii jedné zahraniční blogerky, rozdíl mezi cherub´s Blush (MeMeMe) a Benetint (Benefit) není vůbec vidět.


Zdroj fotky: blog ourwildthing


Cherub´s Blush od MeMeMe seženete v Čechách za 319 Kč (na stránkách výrobce za £ 7,25)

⇒   Cherub´s Blush můžete koupit ZDE    ⇐Benetint od značky Benefit seženete v Čechách okolo 650-800 Kč (na stránkách výrobce 1070 Kč) 

⇒  Benetint můžete koupit ZDE   ⇐

 Cupid´s Kiss   

Pokud máte raději nevinnější nebo romantický look, tak doporučuji vyzkoušet odstín Cupid´s Kiss. „Amorův polibek“sice v lahvičce vypadá zářivě růžově, ale pokud si jej nanesete na rty, jde spíše o přirozenější zvýraznění růžových rtů. Nečekejte žádné jedovatě růžové rty, ale přirozenost. I tato lahvička je prý napodobeninou Benefitu – a to jejich odstínu Posietint. A jak opět můžete vidět, rozdíl není takový – tedy, až na tu cenu. 

odstín Cupid´s Kiss (MeMeMe) koupíte za £ 7,25

⇒   Cupid´sKiss můžete koupit ZDE    ⇐odstín Posietint (Benefit) seženete okolo 1070 Kč

⇒  Benetint můžete koupit ZDE   ⇐A jak vypadá celkový něžný look s Cupid´s Kiss?Tak už jste vyzkoušeli tyto barvičky 2v1? Který odstín vás zaujal víc?

Žádné komentáře:

Okomentovat

10 tipů pro teplomili, kam vyrazit v zimě

Chladný leden mnoha lidem díky svému počasí kazí plány. Chcete sedět doma na zadku nebo vyzkoušet něco skvělého i v zimě? Tady je 10 tipů n...