pátek 7. července 2017

Poznejte krásu pěnových očních stínů – Dew PotsPoužíváte pěnové stíny nebo vám nepadly do oka? Poznejte společně se mnou krásu pěnových stínů od anglické značky MeMeMe.Pokud sledujete můj blog pravidelně, tak značku MeMeMe už znáte. Ale pokud jste o této anglické dekorativce ještě neslyšeli, můžete si přečíst mé předešlé recenze:O značce:

Kosmetika má původ v Anglii a mě si získala hned svým prvním produktem (tvářenkami blush me box). Líbí se mi, jak značka bere krásu a kosmetiku. Ženy z MeMeMe tvrdí, že každá žena je krásná a každá žena má v sobě bohyni, kterou stačí pouze probudit.

Kosmetiku MeMeMe používají i vizážistky, které oceňují pigmentaci produktů a zároveň cenu, která nezruinuje vaši peněženku.  

 

Dew Pots

Kelímky Dew Pots jsou pěnové oční stíny, které v sobě mají perleť nebo třpytky


MeMeMe prodává hodně svých odstínů od neutrálních tónů až po výrazné. Některé se dají použít samostatně jako mono stíny, ale některé můžete použít jako bázi pod jiné stíny nebo oční linky. Já mám doma hned 5 odstínů, která vám postupně představím.Vzhled

Vzhled Dew Pots je u všech odstínů stejný - jde o skleněnou nádobku s plastovým černým zavíráním s nápisem Dew pots. Na spodu kelímku je označení odstínu, obsah (3g) a výrobce.Odstíny

 

elegantní jarní Coral Blossom

Tento odstín je vhodný pro romantické a jemné duše. Jde o lehce meruňkový odstín, který se dá použít i na nude líčení nebo jako základ pro běžné líčení.
něžný Wilow Whisper

Willow Whisper je stejně jako Coral Blossom vhodný pro něžné líčení. Tento odstín je světle béžový skoro až krémový a dá se použít na mono líčení nebo jako oživení vnitřního koutku oka. 
odvážná Silent Storm

Výrazný Silent Storm odstín má benzinově modrou barvu, která hází odlesky do zelena. Používám ji pro dramatické večerní líčení, protože krásně vynikne jejich třpytivý efekt. Tyto stíny ráda používám i na místo oční linky. 
svěží Twilight Bliss

Fialově modré stíny s perleťovým efektem, které se dají použít na projasnění vnitřního koutku oka, jako mono stíny, podkladová báze nebo jako oční linky.Odstín Twilight Bliss jste mohli vidět v Romantickém květnovém líčení na mém blogu - odkaz ZDE.

unikátní Woodland Truffle

Tmavě béžové pěnové stíny jsou stejně unikátní jako lanýže (truffle). Opět můžete využít jako mono stín nebo jako linku na oči. Závěr:

Všechny pěnové stíny krásně drží během celého dne. Líbí se mi na nich, že je stačí použít jako mono stín a přitom mají krásný efekt. Nevýhodou je, když některý kelímek špatně uzavřete, tak může dojít k rychlému vysychání stínů (jak můžete vidět na fotce u stínů Coral Blossom). Pokud vám stín vyschne, tak ho můžete vyhodit. Bohužel nejde „oživit“ ani kapičkami do tuhých linek.

+ široké možnosti použití

+ velký výběr odstínů

+ perleť nebo třpytky

+ pigmentace

+ aplikace

-vysychají

-dostupnost

Používáte pěnové stíny? Znáte tuto značku? Který odstín je vám nejbližší?
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články