čtvrtek 26. října 2017

Freedom líčení šmrnclé s nebezpečnou modří od SleekNude líčení je sice pěkné, ale občas trochu nuda, nemyslíte? Co ho trochu okořenit pomocí modrého stínu? Freedom s nebezpečnou kombinací od Sleek. 
Co jsem použila:Blíže k produktům:


Oční krém
Proč použít oční krém? Má to více důvodů. Jedním z nich je například hydratace a péče o okolí, které nejdříve stárne – o oční víčka.  A za druhé beru oční krémy jako podklad pro další přípravky.

Oční krém od Manufaktury používám poslední dobou neustále. Líbí se mi, že krásně hydratuje a zároveň „ochladí“ okolí očí.  


Paletky očních stínů
Milovníkům nude líčení udělá radost paletka od značky Freedom s názvem Pro 12 Le Fabuleux. Tuto paletku sem tam použiji a najdete ji například v mém starším článku Visage TRIO - zemité tóny s paletkou FREEDOM + recenze.


Další použitou paletkou byla nebezpečně vypadající Acidod značky Sleek. O téhle paletce jsem nepsala ani recenzi ani jsem s ní zatím nelíčila. Jde sice o starší paletku, ale i dnes ji můžete koupit. Nejlevnější najdete přes Srovnávač.cz


Řasenka
False Lash Superstar od Loreal Paris je oboustranná řasenka, která vytvoří efekt umělých řas. Já teda používám pouze klasickou černou stranu, ale na večerní líčení vypadá skvěle, když použijete obě strany řasenky.

 

Návod – jak na to:

Vždycky popisuji kompletní nalíčení, ale dnes se zaměříme pouze a jenom na oči. Začneme nanesením očního krému na vyčištěné a suché oční okolí. Krém naneseme nejenom pod spodními řasami, ale i na víčka až k obočí (většinou nanesu i na obočí). 


Po důkladném vstřebání krému naneseme stříbrno-šedý oční stín z paletky Freedom Pro 12 Le Fabuleux (spodní levý stín). Na spodní víčko a k vnějšímu koutku oka jsem nanesla bronzový stín z téže paletky (vpravo nahoře). 


Ale nebylo to stále ono. Sáhla jsem tedy po paletce Acid od značky Sleek a vybrala jsem modrý stín, který jsem nanesla do středu oka. Vše jsem vystínovala, aby do sebe stíny krásně zapadly. 

A pak už stačilo nanést pouze řasenku – jak už jsem psala, na denní líčení používám pouze klasickou černou stranu bez extra zvýraznění (bez efektu falešných řas).     

Pokud chcete ještě lehce výraznější líčení, můžete sáhnout i po vrchní oční lince – k tomuto líčení by se hodila šedá, hnědá nebo modrá oční linka. 


Líčení máme hotové. Co na něj říkáte? Líbí se vám?

1 komentář:

Vybíráme šaty s eshopem Manzara.cz

Sice máme období pečení cukroví, shánění dárků a výzdoby našich domovů, ale zároveň se nám blíží čas firemních večírků a plesů. S tímto ob...

Oblíbené články