středa 25. října 2017

Nový start blogu!

Ne, opravdu ještě nekončím a ještě nejsem za zenitem. Ale...
Po dlouhé stěhovací pauze se opět vracím k blogování. Musím se přiznat, že mi blog chyběl - chyběli mi moji čtenáři - vy.

Měla jsem dost času přemýšlet, jak obohatit blog, jak ho udělat lepším. A napadlo mě hned několik věcí.

A jaké jsou změny, které ovlivnili můj život a ovlivní i blog?


1.Stěhování do Litomyšle

Bod číslo jedna, který mě ovlivnil asi nejvíc - stěhování. Proč zrovna Litomyšl? Z mnoha důvodů - hlavně kvůli příteli, kterého pozdravuji, jestli tohle zrovna čte :D Ale jde o město s úžasnou historickou hodnotou a bohatým kulturním životem. Kdo nezažil, nepochopí.

Díky předělávce a vybavování bytu také mohu přidat i rady a tipy, jak zvelebit levně svůj byt a samozřejmě rozšířit i sekci DIY.  Ano, celou dobu blogové pauzi jsme se stěhovali a předělávali byt - šlo to pomalu, ale s výsledkem jsme spokojeni. A hlavně - nechali jsme v něm kus sebe.Takže díky stěhování mohu rozšířit kategorii "DIY" a "Sladký domov" a zároveň přidat sekci "Kultura", ve které vás seznámím s Litomyšlí a jejím okolím. A samozřejmě budu přidávat i foto reporty z různých akcí a událostí města.


2. Fotografie

Zjistila jsem, že mi chybí focení. Teď nemluvím o fotografování před objektivem, ale kouzlením za objektivem. Přidala jsem se do místního spolku amatérských fotografů. Takže v sekci "Fotografování" najdete víc a víc fotografií focených mou rukou. A samozřejmě se to promítne i v ostatních sekcích. Například se můžete těšit na kvalitnější fotografie recenzovaných produktů. 

3. Nákupy a recenze

Ne, tady nebudu psát o tom, co jsem si každý měsíc koupila. Spíš budu přidávat nákupy (nejenom) z Aliexpressu s reálnými fotografiemi a odkazy na zboží. Myslím, že potěším nejednoho nakupujícího maniaka.

Jo a další novinka - máme malého psíka - nového testovače :D

Loki se už nemůže dočkat - a co vy?


Žádné komentáře:

Okomentovat