neděle 31. prosince 2017

Recenze: Lehký makeup s celodenním účinkem od Rimmel

Dlouho jsem nenapsala žádnou recenzi. Nejspíš jsem neměla produkt, který by za recenzování stál, ale teď tu máme novinku od Rimmelu - Lasting Finish Breathable Foundation.

Rimmel makeup
Když mi došel můj oblíbený makeup od Rimmel, sáhla jsem po novince od stejné značky. Určitě jste už na něj viděli reklamu, pokud ne, můžete se na ni podívat TADY. 

Modelka, zpěvačka a herečka v jednom - Cara Delevinge slibuje v reklamě krytí, lehkou konzistenci a výdrž po celý den. Ano, to slibuje většinou každá značka s každým svým produktem. Ale co je pravda a co nikoliv?


info o produktu:

cena: 207 - 359 Kč
výrobce: Rimmel London
konzistence: tekutý
krytí: lehké až střední krytí
odstíny: 14 odstínů (6 odstínů k dostání v ČR)
slibované vlastnosti: ochranný faktor 20, krytí, lehká textura, co neucpává póry, vydrží 25 h

makeup od Rimmel


moje recenze:

Makeup jsem koupila v drogerii Teta za 279 Kč, ale seženete ho v DM, Rossmannu, ale i na internetu (samozřejmě).

První věc, která mě zaujala, byl aplikátor, který makeup má. Takže nepotřebujete štěteček ani houbičku. V jedné lahvičce tedy máte tekutý lehký makeup a aplikátor, kterým si makeup nanesete. A v podstatě máte několik možností, jak makeup rozetřít - buď použijete prsty nebo aplikátor. Já si nanesla indiánské pruhy na obličej pomocí aplikátoru a potom jsem makeup rozetřela důkladně prsty. 


Rimmel - lasting finish breathable foundation

A jaký tedy makeup je? Je opravdu lehký a řekla bych, že je o dost tekutější než makeupy, které jsem dosud používala. Takže pozor, aby vám nestekl jako mně hned první den - naštěstí jen na lino (koberec zůstal čistý :D).

Rimmel Lasting Finish Breathable Foundation je opravdu lehký a i když se zrovna zapomenu odlíčit, nemám příšernou pleť jako s jinými makeupy, takže asi opravdu neucpává póry (a pokud jo, tak minimálně).

No a jaké je jeho krytí? Nemám velké problémy s pupínky nebo ekzémy, takže mi jde opravdu jen o sjednocení pleti. Ale příliš vysoké krytí nečekejte. Výrobce slibuje malé až střední krytí a makeup tomu opravdu odpovídá. Pokud potřebujete silné krytí, tak to není makeup pro vás.

rimmel london foundation

A jaká je výdrž makeupu? Nanesla jsem si ho cca kolem 8 hodiny ráno a odličovala jsem se po 21 hodině večerní. Makeup opravdu vydržel po celý den, ale pokud máte mastnější T-zonu, doporučuji s sebou vzít i pudr a přepudrovat se během dne.

No a teď to, co vás asi zajímá nejvíce - jaké má Rimmel Lasting Finish Breathable Foundation odstíny? Celkem jich má 14, ale k dostání v ČR je jich pouze 6. Takže si můžete vybrat mezi tmavšími 200 Soft Beige a 203 True Beige. Samozřejmostí jsou i středně tmavý odstín 103 True Ivory i nejpoužívanější odstíny 101 Classic Ivory a 100 Ivory. A pro bledule jako jsem já je k dostání odstín 010 Light Porcelain.

Pokud vám ani jeden odstín nesedne, doporučuji mrknout na eshop asos.com, kde mají všech 14 odstínů.
fotka vypůjčena z eshopu Asos.com
No a jak už jsem naznačila já - jsem bledule, takže u mě najdete 010 Light Porcelain. A jak vypadá makeup Rimmel Lasting Finish Breathable 010 Light Porcelain?

Takhle:

Rimmel London- lasting finish breathable foundationZávěr:

A máme tu konec článku a s ním i nějaké závěrečné hodnocení.

Rimmel london lasting finish breathable foundation


Co se mi na produktu líbí:

  • dostupnost na eshopu i v kamenných obchodech
  • lehká konzistence, která se dobře roztírá
  • celodenní výdrž produktu
  • cena vs. kvalita (nejde o nic předraženého)


Co by se mohlo zlepšit:

  • u mě nic, ale pár kamarádkám se nelíbí nízké krytí produktu


Takže suma sumárum - já tento produkt doporučuji!

Zkoušeli jste? Znáte? Jaký je váš nejoblíbenější makeup?


Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články