neděle 8. dubna 2018

Měj svoji kosmetiku pod kontrolou!

Také patříte mezi milovníky kosmetiky a kosmetických pomůcek? Ano, ano. Řekla bych, že patřím mezi ty "chudáky", kteří jsou závislí na zkoušení nové a nové kosmetiky. Takže mám opravdu hodně hodně hodně kosmetiky. Kdo se v tom má pak vyznat co?


Nedávno mě oslovil Lukáš P., který pomáhá rozjet projekt krásy. Tak nějak bych ho nezvala já, ale oficiální název je Makeup Inventory. Projekt, ve kterém můžete spravovat a ukázat světu Vaši kosmetickou zásobu, hodnotit produkty a samozřejmě fotit. Ale pěkně popořádku.

1. Moje sbírka makeup

Co se mi hodně líbí, tak sekce "Moje sbírka makeup". Po registraci na Makeup Inventory si můžete vložit počet kosmetiky dle jednotlivých produktů a každý měsíc svou kosmetickou sbírku spravovat. Pokud si například koupíte rtěnku, tak jen zvýšíte počet již přidaných rtěnek. Pokud nějaký produkt vyřadíte, tak jenom ponížíte aktuální počet. Takhle aspoň víte, kolik čeho máte.U mě je to poměrně děsivé číslo :D2. Foto feed

Druhá sekce, která mě hrozně baví je sekce "Foto feed", do které můžete přidávat jakékoliv fotografie týkající se kosmetiky a krásy. Takže něco na styl Instagramu, ale pouze v kosmetické verzi. Já už se tam poměrně rozjela. Do Foto feed přidávám nejenom fotky kosmetických produktů, ale i ukázky líčení. Focení mě prostě baví.

3. Recenze

Tuto část asi více představovat nemusím. Jedná se o krátké recenze kosmetiky. Nečekejte A4, ale pouze bodové "proč koupit" nebo "proč nekoupit". Ideální pokud nechcete dlouhé čtení, ale výstižné - ano nebo ne. Myslím, že sekce Recenze pomůže nejedné milovnici krásy. 
Inka na Makeup Inventory


Jak už jsem psala, moje kosmetická sbírka je poměrně děsivá. Když jsem dávala dohromady info, kolik čeho mám, tak jsem se docela zasmála. A můj přítel zděsil, když viděl, kolik toho mám :DMůj odkaz Šminkonadšence najdete ZDE.


A abych nezapomněla, za každou aktivitu dostáváte body. A za tyto body dostáváte hvězdy. Přidej se i ty do komunity Šminkonadšenců (Makeup junkies) a pochlub se svou kosmetickou zásobou!

Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články