pátek 13. dubna 2018

Recenzujeme: BB krém od novinky na českém trhu Huncalife

Huncalife - možná Vám tato kosmetická značka něco řekne, ale většinou spíše ne. Jde o novinku na českém trhu s původem v Turecku. Huncalife je synonymem pro dekorativní, pečující kosmetiku a pro čistící prostředky. Tak jsem tuhle novinku zkusila opravdu ve velkém...

Ráda zkouším nové věci a hledám perfektní kosmetiku za rozumný peníz. Málokdy se mi podaří najít nějaké objektivní řešení. Kolikrát si kosmetiku oblíbím a oni ji přestanou vyrábět nebo změní složení, které celý můj obdiv pošle do kytek.

Huncalife jsem chtěla zkusit, protože jde o novinku z Turecka. Objednala jsem si domů pár pečujících produktů, trošku dekorativních a samozřejmě i nějaké čistící prostředky. Takže jdeme zkoušet. A začneme BB krémem, kterého není hlavně přes léto nikdy dost!


BB cream s makadamovým olejem


cena: zavádějící cena je příjemných 185 Kč za 30 ml produktu
značka: Huncalife
objednat můžete přes: krejcovasab@gmail.comNěco málo o výrobku:

Tento BB krém má 8 vlastností, na kterých si značka zakládá. Které to jsou?Moje hodnocení:

A teď jdu zkoušet já! BB krém je dodáván v plastové tubě o obsahu 30 ml, což je parádní velikost (klidně i do kabelky). Konzistence je krémovitá. Když jsem poprvé tubu otevřela, vyteklo mi trochu BB krému na koberec, protože je v tubě výrobku opravdu hodně.

BB krém od Huncalife se dodává ve dvou barevných variacích - 80361 světlý a 80362 tmavý. I když má Huncalif pouze dvě barevné varianty, BB krém se dobře přizpůsobí tónu pleti. Já se svou světlou pokožkou sáhla právě po světlejší variantě. Myslím, že tmavší varianta se bude líbit opáleným kočkám :)

A co slibované 8 v 1? Pleť je opravdu hydratovaná - když použiji běžný makeup, tak se mi hlavně na tvářích tvoří suché šupinky. U tohoto BB krému tohle opravdu nehrozí. Se sjednocením tónu pleti také souhlasím - červená místa jsou pryč i bez korektoru. Odstraňuje nedokonalosti pokožky? No, nevím, jestli odstraňuje, ale dobře je maskuje. Redukci tvorby vrásek bohužel zatím nemohu posoudit, protože žádné nemám a i kdyby se mi nějaké začínaly tvořit, chtělo by to více času na prozkoumání.


Dodává jas a zdravý vzhled pokožky - ano, nevypadám jako mrtvolně bledá upírka, ale jako běžně nalíčená slečna. Možná bych trochu upozornila na větší lesk pleti - takže pudr je rozhodně zapotřebí. BB krém má i zklidňovat a osvěžovat pokožku - myslím, že tohle tvrzení můžu potvrdit. 

Odstraňuje znaky únavy? Nevím, protože u mě se znaky únavy projevují hlavně v oblasti očí, kam si BB krém nedávám. A samozřejmě jako každý BB krém by měl chránit před škodlivými vlivy sluníčka. SPF je udávaná 15.

Ano nebo ne?

Musím přiznat, že v létě nepoužívám klasický makeup, ale pouze BB krém. Můj nejoblíbenější byl světlý BB krém od značky Eveline, který bohužel už nemohu sehnat. Ale BB krém od Huncalife ho docela určitě nahradí. 

A co vy a BB krémy - používáte / nepoužíváte?

Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články