sobota 11. srpna 2018

5 nejlepších aplikací o vaření

Je tu víkend a vy si zase říkáte: "co zase budu vařit?". Zkuste se inspirovat osobně vyzkoušenými aplikacemi o vaření.

Veškeré aplikace jsou vhodné pro Android a stáhnete je zdarma na Google Play ;)


1. Craftlog 


Na aplikaci Craflog jsem přišla úplnou náhodou - hledala jsem aplikaci do mobilu s recepty, které jsou v češtině. A našla jsem. Najdete tu obrovskou škálu receptů od slaných přes kořeněné až po sladké. Najdete tu recepty na rychlé snídaně, nevšední obědy, vydatné polévky, slavnostní večeře, ale i výborné dezerty. 

Výhodou je, že se můžete po registraci přidat do komunity tvořilů - tedy, přidávat vlastní recepty a inspirovat i ostatní. Já tam jsem také :)  


Na aplikaci se mi líbí to, že si můžete přidávat recepty, vytvářet složky, ale i ukládat cizí recepty. Je to fajn, když vás nějaký zaujme a chcete si ho nechat na jindy. Za mě rozhodně doporučuji.


2. sRecepty

Za mě pecka. Můžete si vybrat, jestli chcete najít recepty podle chodu, příležitosti, ingrediencí, finanční národnosti, podle diety atd. 

V aplikaci najdete klasické, ale i video recepty. Dokonce můžete přidávat své vlastní recepty. Za mě geniální aplikace, která má registraci zdarma. A pozor - je v češtině! :)   3. Easy Recipes

Aplikace Easy Recipes je sice v angličtině, ale nabízí spousty jednoduchých receptů. Vyhledávat můžete podle ingrediencí, které máte, nebo podle toho, na co máte chuť. V této aplikaci je možné i hodnocení receptu ostatními uživateli. Za mě příjemná aplikace pro angličtináře.  4. Fit Recepty

Chcete něco odlehčeného? Něco víc fitness? Zkuste tuto aplikaci. Tady máte dvě možnosti - buď používat bezplatnou verzi, které má skvělé fitness recepty od snídaní, přes svačiny a obědy až po večeře. Nebo premium placenou verzi, díky které si otevřete sekci dalších receptů. 


Výběr je jen a jen na vás.


5. LowCarb

Poslední dobou více a více rozšířený životní styl. Pokud holdujete LowCarb, tak rozhodně doporučuji aplikace jako Whole30 a LowCarb. Za mě úžasné recepty. 


A co vy? Používáte aplikace nebo ověřené recepty z kuchařek?

Žádné komentáře:

Okomentovat

8 dárků na poslední chvíli

Původně jsem chtěla napsat článek ohledně tipů na dárky k Vánocům, ale podobné články už publikují i eshopy. Ale co když už eshop nestíhá...

Oblíbené články